LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

AVIVA™ - 10 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA

Luxusní vibrátor, design vibrátoru AVIVA™ zaujme svým minimalistickým designem. 10 vibračních režimů s voděodolným tělem. Unikátní vibrátor lze použít při mnoha sexuálních aktivitách. Použít se dá pro dráždění vagíny, vaginálního vchodu, jemnou stimulaci klitorisu nebo penisu a také penetrací análu muže i ženy.  Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: VIVE - Made in Nederland
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 2202010221
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 1 324.79
1 603 ks
Původní cena 2 290, Sleva 30 %

AVIVA™

Je nový fenomén v oblasti erotických hraček. Unikátní design luxusního vibrátoru AVIVA™ zaujme svým minimalistickým designem. Kombinace zářivé růžové barvy se zlatými doplňky navozuje pocit hravosti. Protáhlý vibrátor má na svém těle stimulační linky, které v kombinaci s vibracemi působí příjemným drážděním. 10 vibračních režimů s voděodolným tělem si užiješ spousty vlhkých orgasmů.

Stimulace - unikátní vibrátor Vive AVIVA™ lze použít při mnoha sexuálních aktivitách. Použít se dá pro dráždění vagíny, vaginálního vchodu, jemnou stimulaci klitorisu nebo penisu a také penetrací análu muže i ženy. Použití hračky při párovém milování může výrazně zvýšit požitek a celkovou spokojenost při sexu.

Materiál a povrch - povrch pomůcky je potažený prémiovým silikonem v růžové barvě. Nejen že má povrchovou úpravu, která odpozuje prach, je zároveň hedvábně jemný a příjemně se zavádí. Navíc má na svém břiše vlnky, které při penetraci působí příjemnou stimulací.

Vibrace - silný motorek uvnitř těla vibrátoru AVIVA™ poskytuje ohromující vibrace. Svou silou tě dokáže dovést k orgasmu i několikrát po sobě. Kromě síly nabízí výběr z 10 oblíbených vibračních režimů, mezi kterými lze jednoduše přepínat sadou tlačítek.

Napájení - má v sobě ukrytý nabíjecí akumulátor, který se nabíjí pomocí dodávaného USB kabelu. Tak jako třeba mobilní telefon se kabel připojí do počítače, powerbanky nebo adaptéru k mobilnímu telefonu (není součástí). Plné nabití zařízení trbá cca 130 minut. Na jedno nabití ti dodá až 70 minut plných vlhkých orgasmů.

Barva: tmavě růžová, zlatá

Ovládání - celé ovládání erotické pomůcky obstarává trojice tlačítek na zařízení. Pomocí nich se dá přepínat mezi všemi vibračními režimy a vibrátor zapnout/vypnout. - (+) Tlačítko

Krátké zmáčknutí - přepnutí na následující vibrační režim

 • Delší podržení - zapnutí CLIMAX funkce, která zvvýší intenzitu na maximum
 • Světelný indikátor

Signalizace

Zelená - plně nabito

 • Bílá - zařízení je zapnuté
 • Oranžová - zařízení je potřeba nabít
 • Podržením po dobu 3 sekund se Vive AVIVA vypne/zapne
 • (-) Tlačítko

Krátké zmáčknutí - přepnutí na předchozí vibrační režim

Údržba - jako o jakoukoliv jinou erotickou hračku. K minimálnímu ošetření patří umytí teplou vodou a mýdlem. 

Lubrikace - doporučuje se využívat lubrikačních gelů na vodní bázi.

Vlastnosti

 • Tlačítkové ovládání s CLIMAX funkcí
 • USB nabíjecí
 • Voděodolný
 • Silikon s povrchovou úpravou nezachytávající prach
 • Materiály vysoké kvality
 • Rozměry: 19,8 x 3,5 cm