LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO SORAYA™ 2 PURPLE USB

- 30%

Luxusní vibrátor, SORAYA™ 2 má dva výkonné motory nezávislé na sobě, které nabízí extrémně tichých a 12 intenzivních vibračních a pulzačních režimů. Plně nabitý vydrží téměř 4 hodiny. Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 120201004
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 707.44
3 276 ks
Původní cena 4 680, Sleva 30 %

Vibrátor LELO SORAYA™ 2

Mimořádné potěšení, které si můžete v soukromí užít vám nabízí tento luxusní vibrátor LELO SORAYA™ 2 . Vibrátor je vyroben z ultra jemného a sametově hebkého silikonu, který je bezpečný pro tělo a pohladí vás všude, kde mu to dovolíte. Rozšířená zakřivená špička zacílí na váš bod GFlexibilní stimulátor klitorisu je zde ergonomicky nastaven tak, aby seděl pro každou ženu a potěšil ji tak dvojnásob. SORAYA™  má dva výkonné motory nezávislé na sobě, které nabízí extrémně tichých a intenzivních 12 vibračních a pulzačních režimů. Jejich unikátní střídavé režimy a možnost regulace intenzity vás budou neustále překvapovat. Tento vibrátor také disponuje cestovním zámkem, díky kterému zamezí nechtěnému zapnutí a také funkcí paměti, což znamená, že po vypnutí naváže přesně tam, kde jste skončili. Perfektně se drží v ruce a snadno se s ním manipuluje. Je vodotěsný pro nenáročné čištění, ale také pro smyslné intimní chvilky ve sprše či ve vaně. Nabijete jej pohodlně pomocí přiloženého USB kabelu a jistě vás také potěší saténový pytlíček pro bezpečné uschování, který naleznete v balení. Plně nabitý vydrží téměř 4 hodiny, takže vám bude dlouho a často po ruce, kdykoliv dostanete chuť.
Nechejte se hýčkat a oddejte se výbušným orgasmům s tímto šikulou.

Jednoduché ovládání si ihned oblíbíte. Vibrátor zapnete krátkým stiskem prostředního tlačítka. Dalšími krátkými stisky měníte režimy vibrací a pulzací. Pokud tlačítko podržíte na dvě vteřiny, vibrátor se vypne. Intenzitu vibrací můžete měnit přidržením tlačítek + nebo -. V tomto případě nejde o krátké stisky, ale o zhruba vteřinové přidržení. Tlačítkem - ubíráte na intenzitě až do vypnutí, pokud chcete nejslabší vibrace, pak krátce stiskněte tlačítko -. V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky.

Barva: vínová, zlatá

  • luxusní vzhled i funkce pozvedají vibrátor na vyšší úroveň
  • 2 neuvěřitelně tiché a výkonné motory
  • flexibilní a ergonomický stimulátor klitorisu
  • zakřivená špička pro dráždění bodu G
  • kvalitní sametově hebký silikon a zdobení z odolného ABS plastu
  • 12 různých vibračních a pulzačních režimů
  • možnost regulace intenzity
  • cestovní zámek
  • vodotěsný pro mokré hrátky
  • jednoduché ovládání
  • dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu
  • snadná údržba

Parametry:


Materiál: silikon
Rozměry: celková délka 22 cm, použitelná délka 12,5 cm, průměr 3,5 cm, délka stimulátoru 5,3 cm, průměr stimulátoru 2,1 cm
Vibrace: 12 vibračních a pulzačních režimů
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi