LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

WAND - Clit&Penis Massager USB

- 40%

Vysoce kvalitní stimulátor s velmi silnými vibracemi s 8 pulzujícími funkcemi, univerzální erotický masér, který je určen pro ženy i muže. Masér byl speciálně navržen tak, aby stimuloval vnější klitoris, stydké pysky nebo penis. Masážní hlavice je upevněna na pružném zápěstí, které umožňuje důkladnou masáž a dosažení všech koutů těla. Může být použit k masáži celého těla nebo jiných erotogenních zón, jako jsou vaginální a anální oblasti.Nabíjení se provádí pomocí USB nabíječky.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 2202010221711
Dostupnost: skladem
575.21 bez DPH
696 ks
Původní cena 1 160, Sleva 40 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Vysoce kvalitní stimulátor s velmi silnými vibracemi s 8 pulzujícími funkcemi, univerzální erotický masér, který je určen pro ženy i muže. Masér byl speciálně navržen tak, aby stimuloval vnější klitoris, stydké pysky nebo penis. Masážní hlavice je upevněna na pružném zápěstí, které umožňuje důkladnou masáž a dosažení všech koutů těla. Může být použit k masáži celého těla nebo jiných erotogenních zón, jako jsou vaginální a anální oblasti. Vibrace procházejí celým tělem a způsobují mnoho vjemů. Může být použit mnoha způsoby, jako stimulátor klitorisu, penisu, masér zad nebo stimulátor během sexu. Velkým plusem je, že masér je bezdrátový. Nabíjení se provádí pomocí USB nabíječky. Vestavěná dobíjecí baterie prodlužuje provozní dobu vibrátoru na maximum. Vyrobeno z lékařského silikonu bezpečného pro tělo. Předehra s takovým gadgetem bude jistě příjemným a novým erotickým zážitkem.
 
Multifunkční masážní hlavice WAND potěší celé vaše tělo,  klitoris i penis. Skvěle vám padne do ruky, neboť je navržena tak, aby její tvar byl ergonomický a vy si tak mohli pohodlně užívat nekonečné chvíle potěšení. Silikon je 100% bezpečný a je vhodný i pro ty, kteří mají zvýšenou citlivost na různé materiály. Mimo to je měkký, příjemný a neobsahuje ftaláty ani jiné škodliviny. Rychlé stisknutí přepíná mezi režimem vibrací hlavice. Každý jednotlivý stisk přepíná mezi vibračními nebo pulzujícími funkcemi.

Barva: růžová

Nechte se okouzlit báječnou rozkoší.

  • pro uspokojení ženy i muže
  • výkonná masážní hlavice
  • speciálně navržená pro intimní masáže a masáže celého těla
  • 8 vibračních rychlostí
  • diskrétně tichá
  • ergonomicky tvarovaná
  • snadné ovládání
  • napájení skrz USB kabel (po 90 minutách nabíjení vydrží v provozu 60 minut)
  • voděodolná
  • materiál: silikon – bezpečné pro tělo

Rozměry:
Délka: 19 cm
Šířka hlavice: 4,2 cm