LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

AD ANNES™ - 7 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

ANNES je luxusní vibrátor pro stimulaci nízkými až intenzivními vibracemi. Diskrétní, výkonný a neuvěřitelně hladký. Jeho extra vrstva sametového silikonu a jeho zakřivený design umožňuje přizpůsobit se tvarům vašeho těla zvenčí i zevnitř. Můžete si vybrat ze 7 vzrušujících vibračních programů s různou intenzitou.

Výrobce: AD
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 12020113
Dostupnost: skladem
1 614.05 bez DPH
1 953 ks
Původní cena 2 790, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tento vibrátor je vyroben z pružného lékařského silikonu a lze jej pohodlně a jemně umístit na pokožku. Zvláštností tohoto produktu pro sexuální pohodu je bezdrátové dálkové ovládání, se kterým můžete jednoduše ovládat požitek z hodinek, aniž byste museli přerušovat stav vzrušení. Můžete si vybrat ze 7 vzrušujících vibračních programů s různou intenzitou. Jeho zakřivený design umožňuje přizpůsobit se tvarům vašeho těla zvenčí i zevnitř, díky čemuž je všestrannou hračkou připravenou uspokojit jakoukoli touhu. Ale to není vše, je také speciálně navržen tak, aby našel a stimuloval bod G díky svému baňatému tvaru a délce.

 
Co jsou hodinky WATCHME?
Chytré hodinky, které vám pomohou ovládat špičkové sexuální hračky. Můžeme je spárovat se sexuálními hračkami, které využívají technologii Watchme k ovládání vibrací a funkcí Vaší oblíbené sexuální hračky. V hodinkách WATCHME je několik vynikajících funkcí:
Aktivovat / deaktivovat vibrace.
Upravovat režimy vibrací
Upravovat intenzitu v každém režimu vibrací.
 
Po celá léta jsme viděli tisíce erotických pomůcek, které používají dálkové ovládání, to vždy umožňovalo hrát si zábavným způsobem s partnerem nebo o samotě pomocí dálkového ovládání, aby bylo potěšení na dálku. Používání dálkového ovladače je velmi příjemné, nicméně s Watchme jsme se posunuli o krok dále v pohodlí a komfortu sexuálního aktu.
 
Rozměry: 20 x 3,5 cm
Lékařský silikon
Dobíjecí 
7 vibračních režimů
Ovládání intenzity v každém vibračním režimu
Hodinky na dálkové ovládání s technologií WATCHME
Tvarováno tak, aby přesně stimulovaly vaše body potěšení
Vhodné pro vnitřní i vnější stimulaci.
100% vodotěsný - kategorie IPX6
100% veganský vibrátor
 


Vlastnosti:

    • Výkonný
    • Vyrobeno z pevného pružného silikonu
    • Stimulátor lze použít pro stimulaci vagíny, G bodu, klitorisu, análu a prostaty
    • Stimulátor pro muže i ženy