LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

 

Jak vybrat erotickou pomůcku pro ženu?


Pořiďte sobě nebo partnerovi erotickou pomůcku, máme pro vás tipy, jak vybrat tu správnou. Erotická pomůcka vám může zpříjemnit každou erotickou chvilku. Pokud nevíte, kde začít a na co se zaměřit, pomůžeme vám!

 

Je důležité se zamyslet.

Co od erotické hračky vlastně očekáváte. Jakou část těla chcete dráždit. Můžete se zaměřit jen na klitoris, ale třeba toužíte po vibrátoru, anální pomůcce nebo Venušiných kuličkách.


Dalším důležitým aspektem je funkce.

Jsou tu vibrace, ale k nim potom i další přidružené vychytávky, jako jsou rotující vibrátory nebo jiná hýblátka. Další pomůcky stimulují klitoris pomocí podtlaku a jemně masírují vlnami, které pomohou k mnohem rychlejšímu vyvrcholení. Jiné pomůcky zase svými pohyby simulují přírazy při sexu. Funkce a design se samozřejmě podepíšou na ceně, takže najdete kousky za cenu od pár stovek až k několika tisícům. Nejdůležitější ovšem je, abyste našli hračku takovou, která bude sedět a která pomůže dosáhnout intenzivního orgasmu.

 

Mezi nejčastěji pořizované erotické pomůcky pro ženy patří vibrátory a pomůcky na stimulaci klitorisu

 

 

 


Vibrátory

Vibrátory »

Přinesou nové podněty a vzrušení ať ji budete používat sami, či v partnerském sexu. Díky širokému výběru vibrátorů naleznete vhodný vibrátor jak pro vlastní rozkoš, tak pro sex ve dvou. Vybírat můžete ze široké škály barev a tvarů včetně těch speciálně upravených pro stimulaci bodu G, pro stimulaci klitorisu nebo pro stimulaci bodu G a klitorisu současně. Většina vibrátorů se používá i k anální stimulaci jak žen tak také mužů.


Stimulace klitorisu

Stimulace klitorisu »

Jemně masírují klitoris vibracemi nebo podtlakem a vlnami, které pomohou k mnohem rychlejšímu vyvrcholení. Možné použít i na bradavky. Kromě vnější části klitorisu stimulují i jeho vnitřní část. Při využití vln a jemné pulzace se při stimulaci klitorisu nespoléhá na vibrace, tudíž je vhodná i pro ženy, kterým používání vibračních pomůcek není příjemné.

 


Vibrační hlavice

Vibrační hlavice »

Které potěší jak ženy tak také muže k stimulaci klitorisu, vagíny, bradavek, análu, penisu, uzdičky, kořenu, varlat ale také svalů na těle. Většina žen při stimulaci klitorisu vibrační hlavicí dosáhne velice intenzivního orgasmu. Většina mužů při stimulaci uzdičky penisu vibrační hlavicí dosáhne intenzivního vyvrcholení.

Anální stimulátory

Anální stimulátory »

Ocení jak ženy tak také muži. Přijemně stimulují anální svalstvo a prostatu. Až 70% žen při současné stimulaci klitorisu a análu dosáhne intenzivního orgasmu. Pro přípravu na anální hrátky doporučujeme některý z našich análních a vaginálních vyplachovačů. Kvalitní anální hygiena zaručí, že váš anální sex bude příjemnou záležitostí.


Venušiny kuličky

Venušiny kuličky »

Mnoho žen, které chtějí posílit svalstvo pánevního dna, uvažuje o pořízení. Ty jsou nejen erotickou, ale také zdravotní pomůckou. Stimulují a přináší ženě příjemné pocity, rovněž posílí pánevní dno. Nosit je může být opravdu příjemným zážitkem pro ženu každého věku.

 


Vibrační vajíčka a kuličky

Vibrační vajíčka a kuličky »

Jsou malá a diskrétní, potěší kdykoli a kdekoli. Navíc mívají dálková bezdrátová ovládání, takže pokud si chcete s partnerem osvěžit erotický život, může vibrační vajíčko ovládat on, a to speciálním ovladačem, nebo klidně přes telefon! Vajíčko stačí zavést do pochvy a pak se můžou dít věci. Vibrační vajíčka se, podobně jako jiné pomůcky, vyrábějí v různých designech a z různých materiálů.

 


Lubrikační gely

Lubrikační gely »

Všichni ví, že je s nimi sex mnohem lepší. Jak vybrat ten pravý? Vodní báze, mají sice menší kluznost než lubrikanty silikonové, ale zato se hodí k hrátkám s pomůckami všech materiálů. Silikonová báze, stačí kapka a uvidíte, nezasychají a velice hodně dobře kloužou. Jsou také vhodné k análnímu sexu. Mají jen jednu nevýhodu, nedoporučuje se použití v kombinaci se stimulátory ze silikonu.

 


 

 

Jakým materiálům dát při koupi erotické pomůcky přednost? 

Moderní lékařský silikon prozatím nenašel konkurenci. Je jemný, měkký a hodí se i na masáže a zejména nezpůsobuje alergie. Pozor však na čištění. Lze jej udržovat pouze bezalkoholovou dezinfekcí. Lidské tělo velice dobře snáší také termoplastický elastomer, který je nenáročný na údržbu. Pro někoho může být ale příliš tvrdý. Oblíbené jsou také napodobeniny lidské kůže, jež ale vyžadují údržbu. Naopak pozor byste si měli dát na pryžové pomůcky, které jsou nepřizpůsobivé a na omak nepříjemně tvrdé.

 

 Hledáte kvalitní erotické pomůcky? Pak jste na správném místě.
Připravili jsme pro vás přehledně nejzajímavější výrobky pro ženy.

 

 

Oblíbené pro ženy


 

Filtr
Cena