LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

 

Jak vybrat erotickou pomůcku pro pár


Poříďte si erotickou pomůcku pro páry, máme pro vás tipy, jak vybrat tu správnou. Erotická pomůcka vám může zpříjemnit každou erotickou chvilku. Pokud nevíte, kde začít a na co se zaměřit, pomůžeme vám!

 

Je důležité se zamyslet

Co od erotické hračky vlastně očekáváte.  Můžete se zaměřit stimulaci penisu a klitorisu, ale třeba i po anální pomůcce pro oba.


Dalším důležitým aspektem je funkce

Jsou tu vibrace, ale k nim potom i další přidružené vychytávky, jako jsou rotující stimulátory nebo jiná hýblátka. Další pomůcky stimulují klitoris i penis. Jiné pomůcky zase svými pohyby simulují přírazy při sexu. Funkce a design se samozřejmě podepíšou na ceně, takže najdete kousky za cenu od pár stovek až k několika tisícům. Nejdůležitější ovšem je, abyste našli hračku takovou, která bude sedět oběma partnerům a která pomůže dosáhnout intenzivního orgasmu.

 

 

Mezi nejčastěji pořizované erotické pomůcky pro páry jsou párové vibrátory a vibrační hlavice

 


Párové vibrátory »

Párové vibrátory »

Přinesou nové podněty a vzrušení ať ji budete používat sami, či v partnerském sexu. Díky širokému výběru naleznete vhodný vibrátor jak pro vlastní rozkoš, tak pro sex ve dvou. Vybírat můžete ze široké škály barev a tvarů včetně těch speciálně upravených pro stimulaci bodu G klitorisu a penisu současně.

Vibrační hlavice

Vibrační hlavice »

Které potěší jak muže tak také ženy k stimulaci penisu, uzdičky, kořenu, varlat, bradavek, análu, klitorisu, vagíny ale také svalů na těle. Většina mužů při stimulaci uzdičky penisu vibrační hlavicí dosáhnou velice intentivního orgasmu.


Stimulátory anál a masáž prostaty

Anální stimulátory »

Mnoho párů, kteří chtějí posílit své sexuální radovánky si pořizují anální stimulátory na masáž prostaty. Přijemně stimulují anální svalstvo a prostatu. Pro přípravu na anální hrátky doporučujeme některý z našich análních a vaginálních vyplachovačů. Kvalitní anální hygiena zaručí, že váš anální sex bude příjemnou záležitostí.

Vibrační kroužky »

Vibrační kroužky »

Okořeňte svůj milostný život a vyzkoušejte některý z vibračních kroužků, který zajistí rozkoš jak pánům, tak dámám. Ocení je zejména ti, kteří milují dlouhý a intenzivní sex. Vibrační kroužek se nasadí na kořen penisu, zabraňuje odkrvení penisu a tím prodlužuje erekci. Díky výstupkům různých tvarů a velikostí si tuto hračku užijí i dámy.

Vibrační vajíčka »

Vibrační vajíčka »

Jsou malá a diskrétní, potěší kdykoli a kdekoli. Navíc mívají dálková bezdrátová ovládání, takže pokud si chcete s partnerem osvěžit erotický život, může vibrační vajíčko ovládat on, a to speciálním ovladačem, nebo klidně přes telefon! Vajíčko stačí zavést do pochvy a pak se můžou dít věci. Vibrační vajíčka se, podobně jako jiné pomůcky, vyrábějí v různých designech a z různých materiálů.

BDSM pomůcky »

BDSM pomůcky »

Moc a podřízenost, bolest, vzrušení a potěšení, to vše přináší využití BDSM pomůcek. Uspokojte svou zvědavost a vstupte do světa BDSM. Tyto pomůcky se používají pro širokou škálu sexuálních praktik založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. BDSM pomůcky prohloubí vztah dominantní a submisivní osoby. Jde například o pouta na ruce, pouta na nohy, skřipce na bradavky, bičík, rákosku, obojky, masky, klece na penis, bondážní lana, BDSM sety a jiné..

Lubrikační gely a masážní oleje »

Lubrikační gely a masážní oleje »

Správný pár ví, že je s nimi sex mnohem lepší. Jak vybrat ten pravý?
Vodní báze, mají sice menší kluznost než lubrikanty silikonové, ale zato se hodí k hrátkám s pomůckami všech materiálů. Silikonová báze, stačí kapka a uvidíte, nezasychají a velice hodně dobře kloužou. Jsou také vhodné k análnímu sexu. Mají jen jednu nevýhodu, nedoporučuje se použití v kombinaci se stimulátory ze silikonu.

 

Jakým materiálům dát při koupi erotické pomůcky pro muže přednost? 

Erotické pomůcky je nejlépe pořídit z materiálu silikon, kvalitní TPE materiál, CyberSkin®, Skin.  Anální pomůcky doporučujeme pořídit ze silikonu. Moderní silikon prozatím nenašel konkurenci. Je jemný, měkký a nezpůsobuje alergie. Pozor však na čištění. Lze jej udržovat pouze bezalkoholovou dezinfekcí. 

 

 Hledáte kvalitní erotické pomůcky? Pak jste na správném místě.
Připravili jsme pro vás přehledně nejzajímavější výrobky pro páry.

 

Oblíbené pro páry


 

Filtr
Cena