LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ANAL DOUBLE - 7 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Masér prostaty s bezdrátovým dálkovým ovládáním a 2 testikulární prstence na penis a varlata. Funkce ohřevu která se automaticky vypne po 5 minutách. Dálkově ovládaný stimulátor vám pomůže dosáhnout sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 7 jedinečných vibračních režimů, které se přenášejí na 2 výkonné motory s perfektně sladěnými proporcemi. Poskytuje hluboce procítěnou masáž prostaty, zatímco jeho druhý motor stimuluje perineum, aby byly pocity ještě intenzivnější. Dobíjecí USB, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 52020151
Dostupnost: skladem
1 324.79 bez DPH
1 603 ks
Původní cena 2 290, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Masér prostaty s bezdrátovým dálkovým ovládáním a 2 testikulární prstence na penis a varlata. Funkce ohřevu se automaticky vypne po 5 minutách. Orgasmus, který je výsledkem stimulace prostaty, je největší a nejintenzivnější, jaké se člověku může stát. Dálkově ovládaný stimulátor vám evidentně pomůže dosáhnout tohoto sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 7 jedinečných vibračních režimů, které se přenášejí na 2 výkonné motory. Dobíjecí USB, vodotěsný, s dokonale sladěnými rozměry. Poskytuje hluboce pociťovanou masáž prostaty, zatímco její druhý motor stimuluje perineum, aby byly pocity ještě intenzivnější. Dva motory vydávají velmi silné vibrace, jeden je umístěn ve špičce a druhý v základně s perfektně sladěnými proporcemi. Poskytuje hluboce procítěnou masáž prostaty, zatímco jeho druhý motor stimuluje perineum, aby byly pocity ještě intenzivnější.
 
Masáž poskytuje nejen sexuální potěšení, ale také podporuje léčbu onemocnění prostaty. Jeho ergonomický tvar umožňuje simulovat perineum a prostatu současně bez použití rukou. Masážní zařízení je ovládáno pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Moderní řešení vám poskytnou zážitky, které jste nikdy předtím nepocítili. Materiál použitý ve formě lékařského silikonu pohladí svým sametovým nádechem.

Materiál: 100% silikon.

Barva: černá

Velikost: 12,5 cm

Průměr: 2,8 cm

Napájení: USB

Vlastnosti:

  • Výkonný
  • Vyrobeno z pevného pružného silikonu
  • Stimulátor lze použít pro stimulaci análu a prostaty
  • Stimulátor pro muže i ženy