LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ANAL SILENT - 10 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA
Masér prostaty s testikulárním prstencem. Orgasmus, který je výsledkem stimulace prostaty, je největší a nejintenzivnější, jaké se člověku může stát. Tento stimulátor vám evidentně pomůže dosáhnout tohoto sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 10 jedinečných vibračních režimů. Poskytuje hluboce pociťovanou masáž prostaty. Dobíjení USB.
Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 52020155151
Dostupnost: skladem
821.49 bez DPH
994 ks
Původní cena 1 420, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Masér prostaty s testikulárním prstencem. Orgasmus, který je výsledkem stimulace prostaty, je největší a nejintenzivnější, jaké se člověku může stát. Tento stimulátor vám evidentně pomůže dosáhnout tohoto sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 10 jedinečných vibračních režimů. Poskytuje hluboce pociťovanou masáž prostaty.
 
Masáž poskytuje nejen sexuální potěšení, ale také podporuje léčbu onemocnění prostaty. Jeho ergonomický tvar umožňuje simulovat prostatu. Moderní řešení vám poskytnou zážitky, které jste nikdy předtím nepocítili. Materiál použitý ve formě lékařského silikonu pohladí svým sametovým nádechem. Vibrátor je dobíjecí a umožňuje pohodlnou manipulac. Před prvním použitím jej musíte plně nabít. K tomu použijte přiložený nabíjecí kabel USB.

Materiál: 100% silikon.

Barva: černá

Velikost: 15 cm

Průměr: 2 - 3 cm

Napájení: USB

Vlastnosti:

  • Výkonný
  • Vyrobeno z pevného pružného silikonu
  • Stimulátor lze použít pro stimulaci análu a prostaty
  • Stimulátor pro muže i ženy