LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

CLIM PURPLE BALLS SET - 40 - 60 g

- 30%

Sada obsahuje 2 Venušiny kuličky: mají průměr 3,4 cm, ale liší se hmotností, 40 g a 60 g. Pouze s několika minutami tréninku každý den můžete svůj erotický život vzít do svých rukou! Posilujte svaly a dopřejte si výbušné orgasmy. Material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 42020101
Dostupnost: skladem
410.74 bez DPH
497 ks
Původní cena 710, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

CLIM BALLS SET - Venušiny kuličky

Sada silikonových kuliček Kegal Balls jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Ocelové kuličky instalované uvnitř poskytují velké potěšení chvění, ke kterému dochází během pohybu. Na cvičení kegelových svalů. Svaly pánevního dna odpovědné za udržování ženských reprodukčních orgánů na místě a také za močovou inkontinenci, která může způsobovat problémy, například po těhotenství.
Jaké jsou výhody systematického kegelového tréninku? Zaprvé se procvičují svaly. Zadruhé, silnější svaly budou při sexu s oběma mnohem příjemnější. Pouhé nošení kuliček, které se uvnitř třesou, je velká zábava. Kuličky zajišťují maximální bezpečnost použití. Pokryté lékařským silikonem nejvyšší kvality. Je bez zápachu, nelepivý a příjemný na dotek. Snadno se udržují.
 
Barva: fialová
Rozměry dvojitého:
délka: 7,7 cm
průměr: 3,2 cm
Hmotnost: 60 g
 
Jednotlivá kulička:
průměr: 3,5 cm
Hmotnost: 40 g