LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

CUP 2 INTERACTIVE BLACK- 10 funkcí vibrací USB

- 40% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Užijte si stimulaci penisu v dokonale vibrujícím stimulátoru.  Masáž po celé délce penisu. 10 intenzivních funkcí vibrace, pulzace a stupňování. Měkké rty na jedné straně a pochva na straně druhé. Měkký a realistický materiál. Vyrobeno z ultra realistického materiálu CyberSkin®. Pohladí svým dotykem. Vnitřek s texturou pro další dojmy. Zaručuje extrémně tichý a pohodlný provoz produktu, a to i při extrémně silných vibracích. Nabíjení USB, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 320201030
Dostupnost: skladem
788.43 bez DPH
954 ks
Původní cena 1 590, Sleva 40 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

CUP 2 - Interactive

Stimulátor pro muže má krásně tvarované, měkké rty na jedné straně a pochvu na straně druhé., exturovaná komora má četné výčnělky, které během penetrace intenzivně masírují váš penis. Vyrobeno z ultra realistického materiálu (CyberSkin®). Vnitřní tunel má četné pruhy, které přesně masírují penis a dávají vám pocit skutečných vjemů. Pro lepší výsledky můžete použít zvlhčovací gely. Propracovaný design vnitřní vložky ve tvaru pochvy těsně přilne k penisu a díky další interaktivní funkci vás produkt uspokojí a poskytne nezapomenutelný sexuální zážitek. Použitá technologie zaručuje extrémně tichý a pohodlný provoz produktu, a to i při extrémně silných vibracích.
 
Při vstupu do interaktivní funkce používejte sluchátka. Nabíjecí port slouží také jako vstup pro sluchátka (sluchátka jsou součást balení).
 
Krátkým stisknutím tlačítka zapnete masturbátor, dalším krátkým stisknutím zapnete první vibrační režim. Každé krátké stisknutí změní funkci stimulátoru procházením jeho 10 vibračních režimů. Dvojitým rychlým stisknutím tlačítka se interaktivní funkce aktivuje. Má pohybový senzor, díky kterému upravuje rychlost a typ vibrací, stejně jako milostné zvuky podle počtu a síly tahů. Jedinečné pocity :)
 
10 funkcí intenzivních vibrací, pulzací a eskalace.
Zvukové efekty a úžasná interaktivní funkce.
Měkký a realistický materiál - kybernetická kůže CyberSkin®, hladí svým dotykem.
Texturovaný vnitřek pro extra pocit.
 
 
  • realistický odlitek vagíny
  • dobíjení skrz USB
  • dlouhá životnost baterie
  • výkonný  motor
  • 10 intenzivních funkcí vibrace
  • zvukové efekty a úžasná interaktivní funkce

 

Přibližné rozměry:
Výška: 20 cm
Šířka: 7,5 cm
Hloubka: 11 cm

Sada obsahuje: masturbátor,  USB nabíjecí kabel, sluchátka.