LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

DOUBLE ORGASM 4 - 15 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Vyznačuje se neuvěřitelně vysokou vibrační silou a zároveň velmi tichým chodem motorů. Vezměte si domů tuto novou hračku a užijte si ji jako nikdy předtím. Skládá se ze dvou částí, jedna s 5 dokonalými režimy sání pro stimulaci klitorisu a druhá 10 vibračními režimy.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 2202122
Dostupnost: skladem
1 480.99 bez DPH
1 792 ks
Původní cena 2 560, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Exkluzivní vysoce kvalitní vibrátor s ergonomickým tvarem pro snadnou stimulaci klitorisu a bodu G. Vyznačuje se neuvěřitelně vysokou vibrační silou a zároveň velmi tichým chodem motoru. Vezměte si domů tuto novou hračku a užijte si ji jako nikdy předtím. Skládá se ze dvou částí, jedna s 5 dokonalými režimy sání pro stimulaci klitorisu a druhá 10 vibračními režimy. Má ergonomický tvar a flexibilní tělo, díky čemuž je pohodlné a velmi snadné použití. Co když ale vibrace momentálně používat nechcete? Nebo odsávání? Nebojte se, tyto dvě funkce můžete používat samostatně díky dvěma jednoduchým a pohodlným tlačítkům. Pokud všechny tyto vlastnosti zkombinujeme s kvalitním měkkým a hedvábným silikonem, bude pro vás tato hračka extravagancí. Ultra hladký, tělu bezpečný silikon hladí na dotek. Používejte bezpečně ve vaně nebo sprše, protože hračka je zcela vodotěsná a ponořitelná, lze ji snadno vyčistit čističem na hračky a opláchnout teplou vodou.
 

smíšený orgasmus - dvojitý vibrátor masíruje klitoris a bod g současně, dosáhneš ty nejuspokojivější smíšená vyvrcholení

tekutý super soft silikon - mimořádně hebký vibrátor, najde tvé citlivá místa v každé poloze

✓ 15 funkcí vibrací a pulzací

✓ voděodolný 

✓ ideální velikost a přesná stimulace 

Vibrátor je celý vyroben z hygienického a velmi měkkého silikonu.

Silikonový vibrátor má 10 funkcí vibrací pro bod G (klasické vibrace, kombinace pulzů a vibrací) a 5 režimů sání pro stimulaci klitorisu.

Nabíjecí přes USB kabel (v balení). Čas nabíjení je 60 min. Výdrž cca 90 min.

Používej s lubrikantem na bázi vody. Nepoužívat s gelem na bázi silikonu, ten může poškodit povrch velmi měkkého silikonu.

Vibrátor myjte teplou vodou a mýdlem.

Barva: růžová, zlatá

Materiál: hyper soft silikon

Vlastnosti:
 
10 vibračních funkcí
5 funkcí pulzního sání
Měkký silikon
Flexibilní
Jednoduché ovládání
Silný motor
Voděodolný
Silikon
Nabíjení USB
Rozměry: 18 cm x 3,3 cm 

 

V balení:

1x vibrátor 

1x USB kabel

1x návod k použití