LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ELEKTRO KIT- 4 dílná sada

- 30% DOPRAVA ZDARMA

Tato sada pro elektrickou stimulaci je ideální pro nováčky i pokročilé v oblasti ele-stimulace. Vyberte si od smyslného brnění po pulzující klepnutí, vše stiskem tlačítka, a vyberte si jednu z 5 zón těla, které chcete stimulovat. S více než 100 stimulačními kombinacemi, z nichž si můžete vybrat, jsou možnosti nekonečné. Pomocí funkce časovače můžete vybrat čas použití a jednotka napájená z baterie se po uplynutí intervalu automaticky vypne. 

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 7202011
Dostupnost: skladem
804.13 bez DPH
973 ks
Původní cena 1 390, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tato sada pro elektrickou stimulaci je ideální pro nováčky i pokročilé v oblasti ele-stimulace. Snadno čitelná obrazovka LCD na digitální řídicí jednotce, napájení jasně zobrazuje úroveň funkcí a intenzity a se 3 předprogramovanými vzory pulzací, z nichž si můžete vybírat. Tato atraktivní řídicí jednotka vysílá elektrické impulzy na kteroukoli část těla, na kterou umístíte podložku. Vyberte si od smyslného brnění po pulzující klepnutí, vše stiskem tlačítka, a vyberte si jednu z 5 zón těla, které chcete stimulovat.
 
S více než 100 stimulačními kombinacemi, z nichž si můžete vybrat, jsou možnosti nekonečné. Pomocí funkce časovače můžete vybrat čas použití a jednotka napájená z baterie se po uplynutí intervalu automaticky vypne. Podložky jsou samolepicí, připevňují se k olověnému drátu pomocí cvočků a po zábavě se snadno vyčistí. Skvělé pro stimulaci svalů, nervovou stimulaci a celkovou relaxační elektro masáž!
 
 
Detaily produktu
Napájení: 2 baterie AAA