LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

GEGG ORANGLE - MASTURBATOR

- 30%

Gegg s komůrkami uvnitř vajíčka.Produkt pro zpříjemnění pánských chvilek . Jedná se o masturbační vajíčko pro dráždění mužského přirození. Masturbační vajíčko má vnitřním extra dráždivý povrch s výstupky pro stimulaci špičky penisu při masturbaci. Gegg  je vyroben z velice měkkého a pružného silikonu s velkou poddajností a roztažností.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 3202021
Dostupnost: skladem
161.98 bez DPH
196 ks
Původní cena 280, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Gegg s komůrkami uvnitř vajíčka.Produkt pro zpříjemnění pánských chvilek . Jedná se o masturbační vajíčko pro dráždění mužského přirození. Masturbační vajíčko má vnitřním extra dráždivý povrch s výstupky pro stimulaci špičky penisu při masturbaci. Gegg  je vyroben z velice měkkého a pružného silikonu s velkou poddajností a roztažností. Vnitřní dráždící výstupky a komůrky jsou v 5 typech vajíček - Gegg. Můžete si vybrat typ, který se Vám zalíbí, každý vyvolává specifické, ale intenzivní dráždění.

Gegg je 7 cm dlouhé, vnější průměr je 6 cm, vnitřní průměr od 1,5 cm, roztažný i na průměr nad 6 cm. Je dodáváno v praktické skořápce, ve které jej můžete uchovávat. Jeho vnitřní výstupky způsobují intenzivní dráždění při přechodu přes žalud. Tyto komůrky navíc vytváří podtlak, takže se na mužské přirození přisává a tím napodobuje orální sex. Při testování Gegg vydrželo natahování do délky na 30 cm a do šířky na 20 cm, což dokazuje jeho pružnost a přitom pevnost. Použitelnost více jak 100x.

  • realistické pocity
  • intenzivní stimulace 
  • komfortní stimulující komory
  • prvotřídní materiál podobný lidské kůži

Po použití omyjte teplou mýdlovou vodou a důkladně osušte. 

Přibližné rozměry:
Délka: 7 cm