LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

GREGOR - G-spot & P-spot USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Příjemný dobíjecí vibrátor bodu G a P Gregor je masážní přístroj dokonale navržený pro kompletní stimulaci bodu G i P. Vysoký výkon,10 vibračních režimů. Vodotěsný. 

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 220201012
Dostupnost: skladem
977.69 bez DPH
1 183 ks
Původní cena 1 690, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Navzdory svému hezkému vzhledu je Gregor velmi učenlivý. S ergonomickou hlavou, která divoce stimuluje bod G i P. Díky vzrušujícímu úvodu krok za krokem probouzí tento vibrátor bodu G a P v ženách a mužích dravý instinkt. Gregoryho zakřivený hrot dokonale stimuluje ženský bod G nebo mužský bod P, prostatu. Flexibilní a hbitá jako kočka, silikonová struktura se díky své exkluzivní technologii G-SPOT dokonale přizpůsobí vašemu tělu, usnadňuje použití v různých polohách a dosahuje skrytých zákoutí potěšení s opravdovým důrazem. Bod G není to jediné, co může ženu přivést k orgasmu. ... Přesné umístění bodu G se liší v závislosti na každé ženě, ale většina z nich dochází k závěru, že oblastí, kde pociťují největší potěšení, je přední poševní stěna. Konkrétně mezi 5 a 8 centimetry uvnitř pochvy.
 
Certifikovaný hypoalergenní lékařský silikon vyniká svým hedvábným omakem a vynikající kluzností. Abyste se ze svého nového přítele mohli těšit po dlouhou dobu, doporučuje se ve vašich hrách používat lubrikant na vodní bázi. Chráníte tak materiál a povrch zůstává hedvábný. Hračku můžete velmi snadno umýt jemným mýdlem a vodou. 
 
Vnitřní a vnější masáž pro kompletní stimulaci
Vysoký výkon; 10 vibračních režimů.
Plně dobíjecí; víc energie
Vyrobeno ze 100% lékařského silikonu
Bez ftalátů
Tichý, méně než 55 decibelů.
Materiál bezpečný pro tělo
Dobíjecí přes USB (kabel součástí balení)
Ponorná kategorie IPX6 / Vhodné do sprchy nebo Spa
Hmotnost; 167 gramů
 
Před prvním použitím jej musíte plně nabít. Použijte k tomu přiložený USB nabíjecí kabel.
Upozornění: První nabíjení může trvat až tři hodiny.

Barva: růžová

V balení:

1x vibrátor 

1x USB kabel

1x návod k použití