LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

HOT SILVER APP - 12 funkcí vibrací, zahřívání, USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Hot je výjimečný vibrátor s ergonomicky zakřivenou špičkou klterá svádí bod G, menší stimulátor se postará o intenzivní stimulaci klitorisu. Dva výkonné motory lze ovládat nezávisle na sobě pomocí ovládacího panelu na vibrátoru nebo aplikací Connect. Pro extra horké chvilky můžete využít i funkci zahřívání přístroje. Materiál silikon. 

Výrobce: SF
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 22020122
Dostupnost: skladem
1 498.35 bez DPH
1 813 ks
Původní cena 2 590, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Prozkoumejte svou divokou stránku.Tento jedinečně tvarovaný vibrátor je navržen pro maximální spokojenost! Hot je výjimečný vibrátor s ergonomicky zakřivenou špičkou klterá svádí bod G, menší stimulátor se postará o intenzivní stimulaci klitorisu. Dva výkonné motory lze ovládat nezávisle na sobě pomocí ovládacího panelu na vibrátoru nebo aplikací Connect. Pro extra horké chvilky můžete využít i funkci zahřívání přístroje. Hot lze zahřát až na 40 stupňů C, což zajišťuje nejen větší pocit potěšení a zvýšenou schopnost orgasmu, ale také realistický zážitek podobný tělu. Funkci ohřevu lze také aktivovat nezávisle na ovladačích vibrací.

Ergonomicky tvarovaný hřejivý vibrátor obejme vaše horká místa a díky dlouhé rukojeti pohodlně padne do ruky. Design Hot stimulátoru je také obzvláště poutavý. Třpytivý povrch v krásných pastelových tónech a třpytivé detaily z něj činí skutečný vrchol. Díky svému povrchu ze silikonu šetrného k tělu je také neodolatelně jemný a láskyplný k vaší pokožce.

Nabízí 12 přednastavených vibračních programů a ještě větší rozmanitost můžete získat s bezplatnou aplikací Connect pro Android a Apple iOS. Vytvářejte nové programy nebo propojte aplikaci se Spotify a zažijte intenzivní orgasmy v rytmu vašich oblíbených skladeb. Díky vodotěsnému provedení (IPX7) se k vám váš Hot může připojit také ve vaně nebo sprše. Po použití lze vibrátor snadno vyčistit vlažnou vodou, jemným mýdlem a dobít pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB.

Tento vibrátor vyrobený ze 100% lékařského silikonu má krásně integrované termoplastické pouzdro, bez ftalátů. Tuto hračku si zamilujete zejména díky jejím nádherným pastelovým barvám! 

Barva: pastelová stříbrná/zlatá

Materiál: hyper soft silikon

Rozměry výrobku 20 x 3,7 
Hmotnost výrobku 144 gramů
Průměr výrobku 2- 3,7 cm
Otáčky za minutu 7500 ot / min
Režimy rychlosti 12
Hlučnost 50 dB
Dobíjecí Ano
Doba nabíjení 120 min
Životnost dobité baterie 100 min
Vodotěsný Ano
Bez ftalátů Ano
Materiál silikon

Balení:
1x vibrátor 
1x USB kabel
1x návod k použití