LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO INEZ™ 24-Karat Gold USB

- 35% DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor. Pro ženy, které požadují maximální luxus, je to nejexkluzivnější masér na světě. INEZ je definován dekadencí a elegancí a je k dispozici v provedení v bohatém 24karátovém zlatu. 8 přednastavených stimulačních programů spolu s tichým vibračním motorkem se postará o nespočet zážitků plných rozkoše a uspokojení.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 12020100235
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní.
160 619.83 bez DPH
194 350 ks
Původní cena 299 000, Sleva 35 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

INEZ 24-Karat Gold

INEZ je nejexkluzivnější dobíjecí vibrátor na světě; vytvořen tak, aby se dokonale zaměřil na váš bod G s 8 stupňů vibrací a zevnějškem z 24 karátového zlata, které se zahřeje. Pro hluboce luxusní potěšení.

Pro ženy, které požadují maximální luxus, je to nejexkluzivnější masér na světě. INEZ je definován dekadencí a elegancí a je k dispozici v provedení v bohatém 24karátovém zlatu. INEZ je velice elegantní a luxusní předmět pro potěšení, potažený vrstvou 24karatového zlata a obdařený schopností poskytovat smyslné vibrace. Vzácný kov, pokrývající povrch jeho těla, svádí a vzrušuje už při pouhém pomyšlení a skýtá netušené možnosti v podobě pekelně horkého či ledově mrazivého dotyku s pokožkou. 8 přednastavených stimulačních programů spolu s tichým vibračním motorkem se postará o nespočet zážitků plných rozkoše a uspokojení. Ladné křivky jeho těla, které zaručuje diskrétní avšak konejšivou společnost, dychtivě ukojí veškeré touhy a smyslná přání. S plně nabitým INEZ (cca 2 hodiny) Vás čekají až čtyři hodiny nadpozemského ráje. Součástí balení je také vkusná dřevěná dárková krabička, saténový sáček, ve kterém lze INEZ elegantně skladovat a návod pro uživatele.

 

Vlastnosti

Zámek tlačítek

Indikace nízkého stavu baterie

Podsvícený ovládací panel odolná vůči tekoucí vodě

 

Balení obsahuje  

Nabíječku

Luxusní dřevěnou krabičku

Saténový sáček

Materiál - 24K zlato

Velikost - 174x35x29 mm

Váha - 225 gramů

Baterie - Li-Ion 500 mAh 3.7 V

Nabíjení - 2 hodiny

Výdrž - až 4 hodin

Pohot. doba - až 90 dní

Max. hluk - < 45 dB

Ovládání - variabilní ovladač, 8 vibračních režimů

 

LELO je švédská společnost založená v roce 2003, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzali si bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými erotickými pomůckami. Chtějí probudit vášeň a vzrušení u obou partnerů. LELO se snaží nabídnout dostupné výrobky v nejvyšší kvalitě a s nejvyšší možnou funkčností.