LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO OLGA™ - 24 Karát Gold

- 20% DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor. Erotická pomůcka Olga™ je elegantní umělecké dílo, vyrobená z 24 karatového zlata. Spojení luxusu nabízí vzrušující představy pro ty co dokáží využít smyslnosti žáru nebo mrazu ve svých představách. Olga je dildo speciálně navržené pro stimulaci G bodu.  Díky dokonalému funkčnímu designu je Olga™ potěšením nejen pro oko, ale jeho povrch 24k je potěšením i pro tělo.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 12020100233
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní.
52 231.41 bez DPH
63 200 ks
Původní cena 79 000, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

OLGA™

Erotická pomůcka Olga je elegantní umělecké dílo, vyrobená z 24 karatového zlata. Spojení luxusu nabízí vzrušující představy pro ty co dokáží využít smyslnosti žáru nebo mrazu ve svých představách. Olga je dildo speciálně navržené pro stimulaci G bodu.  Díky dokonalému funkčnímu designu je Olga potěšením nejen pro oko, ale jeho povrch 24k je potěšením i pro tělo. Olga je oboustranně použitelná erotická pomůcka a díky tomu uspokojí vaše touhy a představy. Olga je dodávána v elegantní dřevěné krabičce se saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

 

Balení obsahuje

  • dárkovou krabičku
  • saténový sáček
  • Materiál 24K zlato
  • Povrch hladký
  • Velikost 19,5x5x3 cm
  • Váha 650g
 
 
LELO je švédská společnost založená v roce 2003, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzali si bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými erotickými pomůckami. Chtějí probudit vášeň a vzrušení u obou partnerů. LELO se snaží nabídnout dostupné výrobky v nejvyšší kvalitě a s nejvyšší možnou funkčností.