LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LINNA DELUXE - Párový Vibrátor USB

- 30% DOPRAVA ZDARMA

Tento párový vibrátor, má ergonomický tvar. Dokáže stimulovat zároveň vagínu, klitoris a penis během pohlavního styku. Úžasný vibrátor se skládá ze dvou částí, první část vibrátoru, která stimuluje klitoris pomocí ovládacího tlačítka a druhá strana se vloží do vagíny a dokáže krásně stimulovat a masýrovat G-bod a penis současně. Má 10 vibračních programů. Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 220201022357
Dostupnost: skladem
1 151.24 bez DPH
1 393 ks
Původní cena 1 990, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Super exkluzivní stimulátor párů, který se přizpůsobí vašim jedinečným tvarům, díky nimž bude sex pohodlný a vzrušující. Dokáže stimulovat zároveň vagínu, klitoris a penis během pohlavního styku.
Partnerka umístí vibrátor do pochvy s jednou částí uvnitř (stimulace bodu G) a druhou vně (stimulace klitorisu). Stimulaci lze použít při pohlavním styku s partnerem, který také pocítí příjemné vibrace při sexu. Typ vibrací i jejich intenzitu lze nastavit pomocí bezdrátového dálkového ovladače. Vyznačuje se neuvěřitelně vysokou vibrační silou a současně velmi tichým chodem motoru, nejnovější technologií. Lze jej ovládat přímo jedním tlačítkem nebo pomocí bezdrátového dálkového ovladače (dosah 15 metrů). Má 10 vzrušujících režimů vibrací, pulzací a eskalace. Ultra hedvábný silikon pohladí svým dotykem. LED podsvícení, nabíjené kabelem USB (součástí balení).
 

Rozměry:
Délka celková: 8 cm
Průměr vibrátoru: 2,5 - 3,5 cm

Doporučujeme spolu s erotickou pomůckou používat lubrikační gel na vodní bázi.