LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

MOREA SET - 101g - 85g - 51g

- 30% NOVINKA

Pouhé nošení kuliček, které se uvnitř třesou, je velká zábava. Kuličky zajišťují maximální bezpečnost použití. Pokryté lékařským silikonem nejvyšší kvality. Je bez zápachu, nelepivý a příjemný na dotek. Snadno se udržují. Tato sada obsahuje 3 Venušiny kuličky: všechny tři mají průměr 3,4 cm, ale liší se hmotností. 

Výrobce: MOREA
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 420200413
Dostupnost: skladem
630.58 bez DPH
763 ks
Původní cena 1 090, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Sada silikonových kuliček jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Ocelové kuličky instalované uvnitř poskytují velké potěšení chvění, ke kterému dochází během pohybu. Na cvičení kegelových svalů. Svaly pánevního dna odpovědné za udržování ženských reprodukčních orgánů na místě a také za močovou inkontinenci, která může způsobovat problémy, například po těhotenství.
Jaké jsou výhody systematického kegelového tréninku? Zaprvé se procvičují svaly. Zadruhé, silnější svaly budou při sexu s oběma mnohem příjemnější. Pouhé nošení kuliček, které se uvnitř třesou, je velká zábava. Kuličky zajišťují maximální bezpečnost použití. Pokryté lékařským silikonem nejvyšší kvality. Je bez zápachu, nelepivý a příjemný na dotek. Snadno se udržují.
 
Tato sada obsahuje 3 Venušiny kuličky: všechny tři mají průměr 3,4 cm, ale liší se hmotností. Začnete s nejlehčími a postupně měníte kuličky. V této sadě má nejlehčí kulička váhu 51 g (normální), střední 85 g (zkušený) a nejtěžší - 101 g (pokročilý). Pouze s několika minutami tréninku každý den můžete svůj erotický život vzít do svých rukou! Posilujte svaly a dopřejte si výbušné orgasmy.  Díky lékařskému silikonu šetrnému k pokožce se milostné kuličky snadno vkládají a jsou příjemné na dotek. Extrakční smyčka, která je také zcela silikonová, se používá ke snadnému vyjmutí kuliček.
 
Sada se skládá ze tří dvojitých kuliček různých velikostí a hmotnosti.
 
Barva: modrozelená
 
Rozměry:
délka: 7 cm
průměr: 3,4 cm
hmotnost: 101 g
hmotnost: 85 g
hmotnost: 51 g