LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

POWER AUTOMATIC 2 - Vakuová Pumpa

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Elektrická vakuová pumpa určená pro muže, kteří hledají nové příležitosti. Pravidelné používání zvyšuje velikost penisu a posiluje erekci. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě zajistí, že používání výrobku bude příjemné, bezpečné a dlouhodobé. Zařízení je vybaveno výkonným motorem.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 32021
Dostupnost: skladem
919.83 bez DPH
1 113 ks
Původní cena 1 590, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Elektrická vakuová pumpa určená pro muže, kteří hledají nové příležitosti. Pravidelné používání zvyšuje velikost penisu a posiluje erekci. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě čerpadla zajistí, že používání výrobku bude příjemné, bezpečné a dlouhodobé. Zařízení je vybaveno výkonným čerpadlem. Pravidelný trénink poskytuje stabilní a znatelný výsledek. Vzduch je z válce odčerpáván elektromotorem, jehož provozní výkon lze regulovat pomocí horního tlačítka. Spodní tlačítko snižuje tlak ve válci. Velikostní pruh na povrchu umožňuje vidět rozdíl před a po masáži.
 
Velmi pohodlná zvětšovací pumpa, díky které může váš penis narůst do délky i do průměru během několika týdnů. Jeho obsluha je jednoduchá a vyplývá z fyzikálních zákonů - po vložení penisu dovnitř vznikne pumpováním podtlak. To zase umožňuje, aby se krevní cévy naplnily rychleji a pevněji. Díky tomu učiníte svůj penis mnohem citlivějším na jakýkoli dotek, budete moci cítit mnohem větší potěšení.
 
Materiál: Silikon/ABS
 
Hmotnost balení 410 gramů
Rozměry produktu 29 x 6,9
Hmotnost produktu 255 gramů
Vnitřní průměr 2-6 cm
Počet motorů 1
Režimy rychlosti 3
Hlučnost 55 dB
Potřebné baterie 3
Typ baterie 3x AAA
Žádné ftaláty
ABS materiály, silikon