LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ZALO QUEEN™ PURPLE Swarovski Set Pulse Wave™ USB

- 20% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor, zažijte skutečný luxus s pulzním vibrátorem Queen G-spot, který je navržen tak, abyste se cítili jako královna. Zdobené krystalem SWAROVSKI. Inovativní technologie PulseWave ™  vás přenese do nových výšin. Připojení Bluetooth. Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: ZALO - Made in USA
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 120201009
Dostupnost: skladem
2 770.25 bez DPH
3 352 ks
Původní cena 4 190, Sleva 20 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

QUEEN SET PULSE WAWE™ 

Zažijte skutečný luxus s pulzním vibrátorem ZALO Queen G-spot, který je navržen tak, abyste se cítili jako královna. Elegantní, svůdná silueta královny, inspirovaná Kleopatrou, se zlatými detaily a skutečným zdobením Swarovski vyzařuje sílu a bohatství. Inovativní technologie PulseWave ™ od Queen vás přenese do nových výšin, protože hladí a jemně pulzuje proti vašemu bodu G a přináší intenzivní pocity. Správný úhel zakřivení špičky zajišťuje, že pokaždé lokalizujete a uklidníte své G-místo s láskou a odemknete tak silně orgasmický zážitek.

Vložte smyslné křivky královny, zapněte ji a lehněte si a užívejte si pocity proti vašemu bodu G, aniž byste jej museli vrážet a vytahovat jako běžný vibrátor. Díky osmi plně přizpůsobitelným režimům vibrací vás královna uchvátí, zatímco její šeptající tichý motor začne pracovat.

Pro větší vzrušení nasuňte bonusové přísavné pouzdro na hlavu královny pomocí malého množství lubrikantu na vodní bázi a přeměňte jej na klitorální sací vibrátor. Můžete také použít připojení Bluetooth Queen k propojení s vaším smartphonem a nechat svého partnera ovládat všechny vaše pocity až ze vzdálenosti šesti metrů.

Vítěz ocenění XBIZ Europa za rok 2018 za luxusní produkt roku a ocenění AVN 'O' Awards za nejlepší produkt pro ženy. Společnost ZALO byla také oceněna prestižním oceněním XBIZ za rok 2019 Excellence in Product Packaging a 2019 ANME StorErotica za Excellence in Product Packaging.

 

Dow Corning potravinářský silikon splňující požadavky FDA. Exkluzivní povrchová úprava Softek ™.

Revoluční elektromagnetická technologie PulseWave ™

Vlnový motor v kombinaci s vibračním motorem. Technologie PulseWave ™ využívá nastavitelnou intenzitu s rozsahem až 75násobné stimulace za sekundu. Je to pečlivě vytvořený elegantní design, který je ve středu konvexní a má šikmý tvar, který umožňuje stimulaci mávání z bodu do bodu a vlnový tisk G-bodu při vysoké frekvenci.

Funkce předehřevu k simulaci teploty lidského těla

Queen je navržen k bezpečnému předehřátí před použitím. Inteligentní regulace teploty předehřevu na 42 ° C. Pohodlnější v zimě, vášnivější v létě.

Unikátní ovládací prvky designu hadího kouzla inspirované Kleopatrou

Zdobené krystalem SWAROVSKI. Tři samostatná tlačítka, která ovládají topení, vibrační motor a vlnový motor.

Barva: fialová

Sací příslušenství

Ideální pro stimulaci klitorisu a škádlení prsou. Nasaďte sací příslušenství po rovnoměrném rozmazání lubrikantu na vodní bázi pro absolutní potěšení.

 

Silné, šeptající tiché vibrace

Bezkonkurenční design, ultravysoký výkon, tichý provoz překoná mnoho, takže získáte skutečně uspokojivý zážitek.

 

USB magnetické nabíjení

Vestavěná lithium-iontová baterie s kapacitou 530 mAh, kterou lze plně nabít za pouhou 1 hodinu a poskytuje přibližně 1 - 2 hodiny nepřetržitého potěšení.

 

Voděodolný

Vodotěsný stupeň IPX4. Produkt je chráněn proti stříkající vodě bez ohledu na směr.

 

Dálkové ovládání aplikace

Inovativní připojení Bluetooth vám umožní propojit vaši intimní hračku se smartphonem pomocí aplikace ZALO. Použijte jej jako osobní dálkový ovladač nebo nechte svého partnera převzít všechny vaše pocity dotykem prstu na obrazovce smartphonu.

 

Uživatelé IOS si pro stažení vyhledejte „ZALO REMOTE“ v Apple App Store.

Uživatelé Androidu, ke stažení prosím vyhledejte „ZALO REMOTE“ na Google Play.

 

Velikost a hmotnost

Celková délka: 216 mm

Použitelná délka: 5,12 "/ 131 mm

Šířka u rukojeti: 1,7 "/ 42 mm

Použitelná šířka: 1,4 "/ 35 mm

Baterie a napájení

Vestavěná lithium-iontová baterie, 530 mAh.

Jednohodinové rychlé nabíjení USB pro 1-2 hodiny potěšení.