LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ANAL PROSTA - 10 funkcí vibrací USB

- 30%

Masér prostaty s bezdrátovým dálkovým ovládáním a testikulárním prstencem. Dálkově ovládaný stimulátor vám pomůže dosáhnout sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 10 jedinečných vibračních režimů, které se přenášejí na 2 výkonné motory. Nabíjení USB, materiál zdarvotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 520201552
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 1 151.24
1 393 ks
Původní cena 1 990, Sleva 30 %

ANAL MASSAGE SILICONE - Vibrační

Masér prostaty s bezdrátovým dálkovým ovládáním a testikulárním prstencem. Orgasmus, který je výsledkem stimulace prostaty, je největší a nejintenzivnější, jaké se člověku může stát. Dálkově ovládaný stimulátor vám evidentně pomůže dosáhnout tohoto sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor má 10 jedinečných vibračních režimů, které se přenášejí na 2 výkonné motory. Dobíjecí USB, vodotěsný, s dokonale sladěnými rozměry. Poskytuje hluboce pociťovanou masáž prostaty, zatímco její druhý motor stimuluje perineum, aby byly pocity ještě intenzivnější. Dva motory vydávají velmi silné vibrace, jeden je umístěn ve špičce a druhý v základně.
 
Masáž poskytuje nejen sexuální potěšení, ale také podporuje léčbu onemocnění prostaty. Jeho ergonomický tvar umožňuje simulovat perineum a prostatu současně bez použití rukou. Masážní zařízení je ovládáno pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Moderní řešení vám poskytnou zážitky, které jste nikdy předtím nepocítili. Materiál použitý ve formě lékařského silikonu pohladí svým sametovým nádechem.

Materiál: 100% silikon.

Barva: černá

Velikost: 14,6 cm

Průměr: 2,4 - 3,4 cm

Napájení: USB

Vlastnosti:

  • Výkonný
  • Vyrobeno z pevného pružného silikonu
  • Stimulátor lze použít pro stimulaci análu a prostaty
  • Stimulátor pro muže i ženy