LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

 

CAPATREX™ - 100% Podpora erekce do 90 minut

 

 

48% žen by uvítalo, kdyby se sexuální výkonnost jejich partnerů zlepšila. Změňte tuto aktuální statistiku s CAPATREXEM™ a buďte výkonný, kdykoliv si budete přát! CAPATREX™ je předním světovým přípravkem na podporu erekce. Tento přípravek je složený z čistě přírodních látek obsahující exotické byliny, které napomáhají mužské výkonnosti. Naprosto jedinečným složením se CAPATREX řadí mezi jedničku ve své kategorii. Účinnost přípravku CAPATREX nastává za 30-90 minut. Věk a mnoho dalších různorodých zdravotních a psychických faktorů přispívají ke snížení mužské sexuální výkonnosti a libida. CAPATREX™ vám poskytne větší sexuální výkonnost, podpoří vaši erekci a zkrátí dobu na další sexuální aktivitu až o 70%.
 
Dávkování CAPATREXU: 30-90 minut před sexuální aktivitou užijte 1 tobolku CAPATREXU™ a zapijte plnou sklenicí vody. Plná sklenice vody umožní bylinným složkám hydratovat se a zaručí tak maximální přínos. Účinek pilulky by se měl dostavit během 90 minut, s celkovým účinkem po dobu až 48 hodin. Není vhodné užívat více než dvě kapsle v průběhu 24 hodin. 
 

 

 

Více informací a objednávky na : www.capatrex-info.cz

CAPATREX™ doplněk stravy je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví v příslušném registru IS RoHy pod č. OVZ-35.1-27.08.2014-44734

Filtr
Cena