LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

CUP Interactive - 7 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Vyrobeno z ultra realistického materiálu (CyberSkin®). Vnitřní tunel má četné pruhy, které přesně masírují penis a dávají vám pocit skutečných vjemů. Pro lepší výsledky můžete použít zvlhčovací gely. Propracovaný design vnitřní vložky ve tvaru pochvy těsně přilne k penisu a díky další interaktivní funkci vás produkt uspokojí a poskytne nezapomenutelný sexuální zážitek. Použitá technologie zaručuje extrémně tichý a pohodlný provoz produktu, a to i při extrémně silných vibracích. Nabíjení USB, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 32020103344
Dostupnost: skladem
804.13 bez DPH
973 ks
Původní cena 1 390, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

CUP - Interactive

Stimulátor pro muže, exturovaná komora má četné výčnělky, které během penetrace intenzivně masírují váš penis. Vyrobeno z ultra realistického materiálu (CyberSkin®). Vnitřní tunel má četné pruhy, které přesně masírují penis a dávají vám pocit skutečných vjemů. Pro lepší výsledky můžete použít zvlhčovací gely. Propracovaný design vnitřní vložky ve tvaru pochvy těsně přilne k penisu a díky další interaktivní funkci vás produkt uspokojí a poskytne nezapomenutelný sexuální zážitek. Použitá technologie zaručuje extrémně tichý a pohodlný provoz produktu, a to i při extrémně silných vibracích.
 
Při vstupu do interaktivní funkce používejte sluchátka. Nabíjecí port slouží také jako vstup pro sluchátka (sluchátka jsou součást balení).
 
Krátkým stisknutím tlačítka zapnete masturbátor, dalším krátkým stisknutím zapnete první vibrační režim. Každé krátké stisknutí změní funkci stimulátoru procházením jeho 7 vibračních režimů. Dvojitým rychlým stisknutím tlačítka se interaktivní funkce aktivuje. Má pohybový senzor, díky kterému upravuje rychlost a typ vibrací, stejně jako milostné zvuky podle počtu a síly tahů. Jedinečné pocity :)
 
7 funkcí intenzivních vibrací, pulzací a eskalace.
Zvukové efekty a úžasná interaktivní funkce.
Měkký a realistický materiál - kybernetická kůže CyberSkin®, hladí svým dotykem.
Texturovaný vnitřek pro extra pocit.
Šroubovací přísavka připevní masturbátor ve vhodné poloze na jakýkoli hladký povrch.
Přísavka s úhlovou rotací.
 
  • realistický odlitek vagíny
  • dobíjení skrz USB
  • dlouhá životnost baterie
  • výkonný  motor
  • 7 intenzivních funkcí vibrace
  • zvukové efekty a úžasná interaktivní funkce

 

Přibližné rozměry:
Výška: 28 cm
Šířka: 8,5 cm
Hloubka: 11 cm

Sada obsahuje: masturbátor, šroubovací přísavku, USB nabíjecí kabel, sluchátka.