LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

DOUBLE RED APP - 50 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Získejte efektivní a silné vibrace, které se přizpůsobí vašemu tělu díky technologii Silicone Flex zabudované do inovativního duálního flexu ve tvaru králíka! Tři výkonné motory stimulují klitoris, bod G a stydké pysky současně. Díky motoru v každé z menších hřídelí zažijte širší a intenzivnější stimulaci kolem klitorisu!

Výrobce: SF
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 22021
Dostupnost: skladem
2 013.22 bez DPH
2 436 ks
Původní cena 3 480, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Získejte efektivní a silné vibrace, které se přizpůsobí vašemu tělu díky technologii Silicone Flex zabudované do inovativního duálního flexu ve tvaru králíka! Tři výkonné motory stimulují klitoris, bod G a stydké pysky současně. Díky motoru v každé z menších hřídelí zažijte širší a intenzivnější stimulaci kolem klitorisu! Double Flex je vybaven technologií Bluetooth a připojuje se k oceňované bezplatné aplikaci Connect, která vám dává možnost nezávisle ovládat motory a skutečně si přizpůsobit svůj požitek. Double je vyroben ze silikonu bezpečného pro tělo, je dobíjecí a voděodolný (IPX7). - Králičí vibrátor s více motory - Flexibilní a ohybatelná konstrukce s technologií Silicone Flex - 3 motory - jeden na horní části větší hřídele a jeden na každé z menších hřídelí, což umožňuje širší a intenzivnější stimulace klitorisu - Celkem až 50 kombinací vibrací
 

Tento vibrátor vyrobený ze 100% lékařského silikonu má krásně integrované termoplastické pouzdro, bez ftalátů. Tuto hračku si zamilujete zejména díky jejím nádherným pastelovým barvám! 

Barva: červená/zlatá

Materiál: hyper soft silikon

Rozměry výrobku 20 x 4 
Hmotnost výrobku 144 gramů
Průměr výrobku 2- 4 cm
Otáčky za minutu 7500 ot / min
Režimy rychlosti 50
Hlučnost 50 dB
Dobíjecí Ano
Doba nabíjení 120 min
Životnost dobité baterie 100 min
Vodotěsný Ano
Bez ftalátů Ano
Materiál silikon

Balení:
1x vibrátor 
1x USB kabel
1x návod k použití