LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

 

Jak vybrat erotickou pomůcku pro muže


Poříďte sobě nebo partnerovi erotickou pomůcku, máme pro vás tipy, jak vybrat tu správnou. Erotická pomůcka vám může zpříjemnit každou erotickou chvilku. Pokud nevíte, kde začít a na co se zaměřit, pomůžeme vám!

 

Je důležité se zamyslet

Co od erotické hračky vlastně očekáváte.  Můžete se zaměřit na pomůcku pro stimulaci penisu, ale třeba i na anální pomůcku na masáž prostaty.


Dalším důležitým aspektem je funkce

Čím vším si může muž zpestřit svůj sexuální život? Jsou tu pomůcky s vibrací, rotací, sáním, vakuové a k nim i další přidružené vychytávky, jako jsou náhrada orálního sexu, vibrační a erekční kroužky, návleky a nástavce na penis, klece na penis a stimulátory prostaty.

 

 

Mezi nejčastěji pořizované erotické pomůcky pro muže jsou masturbátory a stimulace prostaty

 


Masturbátory a vagíny

Masturbátory »

Vybírat můžete ze široké škály barev a funkcí včetně těch speciálně upravených s vibrací či rotací a materiálu podobné lidské kůži (CyberSkin®). Naprostá většina masturbátorů je navržená tak, aby vyhovovala všem velikostem univerzálně, nemusíte se tedy bát, že bude příliš těsný nebo v něm budete trochu plavat.


Stimulátory anál a masáž prostaty

Stimulátory anál a masáž prostaty »

Mnoho mužů, kteří chtějí posílit své sexuální zdraví, si pořizují stimulátory na masáž prostaty. Prostata je jeden z nejdůležitějších orgánů pro správné sexuální zdraví, která se stará o životaschopnost spermií, a když nefunguje jak má, mužské libido je potlačeno. Proto je důležité o ni správně pečovat. Stimulace prostaty je nadmíru příjemná.


Vibrační hlavice

Vibrační hlavice »

Hlavice potěší muže i ženy k stimulaci penisu, uzdičky, kořenu, varlat, bradavek, análu, klitorisu, vagíny, ale také svalů na těle. Většina mužů při stimulaci uzdičky penisu vibrační hlavicí dosáhnou velice intentivního orgasmu.


Vakuové pumpy

Vakuové pumpy »

Vytvářejí podtlak a tím zpevní erekci a zvýrazní prožitek. Penis je pevnější a citlivější. Pravidelným používáním dokonce dochází k trvalému zlepšení erekce a zvětšení ztopořeného penisu až o 10 %. Aby došlo k maximálnímu efektu podtlaku, je pouze potřeba penis u kořene zaškrtit erekčním kroužkem.


Návleky na penis

Návleky na penis »

Pro všechny muže, kteří touží mít větší přirození a dopřát své drahé polovičce silnější prožitek. Jako bonus přinášejí pánům menší citlivost, a tak budou mít sexuální hrátky mnohem delší trvání, než jste obvykle zvyklí.

Lubrikační gely

Lubrikační gely »

Správný muž ví, že je s nimi sex mnohem lepší. Jak vybrat ten pravý?
Vodní báze, mají sice menší kluznost než lubrikanty silikonové, ale zato se hodí ke hrátkám s pomůckami všech materiálů. Silikonová báze, stačí kapka a uvidíte, nezasychají a velice hodně dobře kloužou. Jsou také vhodné k análnímu sexu. Mají jen jednu nevýhodu, nedoporučuje se použití v kombinaci se stimulátory ze silikonu.


Jakým materiálům dát při koupi erotické pomůcky pro muže přednost? 

Masturbátory a vagíny je nejlépe pořídit z materiálu CyberSkin®, Skin, nebo podobných s popisem prvotřídní materiál podobný lidské kůži. Anál a masáž prostaty doporučujeme pořídit vibrační z materiálu silikon. Moderní silikon prozatím nenašel konkurenci. Je jemný, měkký a hodí se i na masáže a zejména nezpůsobuje alergie. Pozor však na čištění. Lze jej udržovat pouze bezalkoholovou dezinfekcí. Vibrační hlavice doporučujeme pořídit z materiálu silikon s 5ti a více režimy vibrací. Erekční a vibrační kroužky doporučujeme pořídit z materiálu silikon nebo kvalitního TPE materiálu. Návleky na penis doporučujeme pořídit z materiálu CyberSkin®, silikon nebo kvalitní TPE materiál. 

 

 Hledáte kvalitní erotické pomůcky? Pak jste na správném místě.
Připravili jsme pro vás přehledně nejzajímavější výrobky pro muže.

Oblíbené pro muže


Filtr
Cena