LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO INA PURPLE Wave Motion™ PURPLE USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor. Hledáte něco revolučního? Lelo utočí s novou WaveMotion™ Technology a je jisté, že tohle bude pořádná jízda. S technologií masírující G-bod nejen pomocí vibrací, ale i patentovaného pohybu. Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 1202010016
Dostupnost: skladem
2 898.35 bez DPH
3 507 ks
Původní cena 5 010, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

LELO INA WAVE

Hledáte něco revolučního? My už jsme našli! Lelo utočí s novou WaveMotion™ Technology a je jisté, že tohle bude pořádná jízda. S technologií masírující G-bod nejen pomocí vibrací, ale i patentovaného pohybu jsou jednoznačně o krok napřed a my víme, že tímto směrem se budou ubírat i v dalších letech. Dokonce je pravděpodobně budou následovat další výrobci. Aby toho nebylo málo, nabízí vám 10 módů – vibrační, pohybové i kombinované. Navíc si svůj oblíbený program můžete uložit a při dalším zapnutí už se jen oddat vlnám rozkoše.

Rozvlňte se s vůbec prvním masážním strojkem, který vás uvnitř skutečně masíruje. Velmi důvěrně napodobuje pohyby prstů, nám dobře známé „pojď ke mně“. Ina Wave vás nedostane jen za okraj vašich dosavadních zážitků, doslova vás unese do zcela nového světa. Zatímco její tělo vytváří vlny uvnitř, druhý nezávislý motor se postará o veškerou práci vně. Společně vás dovedou k těm nejlepším orgasmům vašeho života. To vše s elegancí prvotřídního designu.

Barva: fialová

Vyrobeno z lékařského silikonu, 100% vodotěsné.

Materiál: silikon
Vibrace: 10 stupňů vibrací a pulzací v 8 rychlostech
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

Nabíjení: 2 hodiny při 5 V Doba vibrací: 2 hodiny Vibrační frekvence: 100 Hz Rotační frekvence: 1 Hz Pohotovostní doba: až 90 dní Hlučnost: do 50 dB Délka celková: 19,5 cm Délka funkční části: cca 11 cm Délka vibrátoru na klitoris: cca 5,5 cm Průměr: 2,3 - 3,8 cm Průměr vibrátoru na klitoris: 1,4 - 1,9 cm