LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO SORAYA Wave Motion™ PURPLE USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor, 8 vibračních a pulzačních režimů obohacených o patentovanou technologii WaveMotion™ vám nedovolí myslet na nic jiného, než na euforické a hypnotické prožitky z úžasné intimní chvilky. Nabíjení USB, material zdravotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 120201002
Dostupnost: skladem
3 291.74 bez DPH
3 983 ks
Původní cena 5 690, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

LELO SORAYA WAVE

Zkombinujte nejluxusnější extázi se stylovým designem, intenzivními prožitky z vibrací a stimulaci G bodu a klitorisu. Pokud vám z této rovnice vyšel naprosto neodolatelný bouřlivý orgasmus, pak jste se ještě nepřiblížila k tomu, jak s vámi zatančí tento vibrátor LELO WaveMotion™. Tento elegantní vibrátor potěší nejen svým vzhledem, ale především svými funkcemi. Byl vyvinut pro fantastické milostné okamžiky a propojení všech smyslů. Sametově hebký a jemný silikon pohladí vaši pokožku s mimořádnou něžností a jeho výrazné hrany budou pikantním doplňkem vzrušující jízdy. Zahnutá špička přesně cílí na dokonalé dráždění erotogeního bodu G a flexibilní stimulátor klitorisu se zaměří na vaši perličku lásky. 8 vibračních a pulzačních režimů obohacených o patentovanou technologii WaveMotion™ vám nedovolí myslet na nic jiného, než na euforické a hypnotické prožitky z úžasné intimní chvilky. Tato funkce napodobuje hbité prsty vašeho milence, které již nikdy nebudete chtít vynechat. Vibrátor SORAYA WaveMotion™ je vodotěsný pro mnohonásobně intenzivnější zábavu ve sprše či ve vaně a energii mu doplníte za dvě hodinky nabíjení přes přiložený USB kabel, aby vám mohl věnovat necelé dvě hodiny svých služeb.
V exkluzivní krabičce bude SORAYA WaveMotion™ perfektním dárkem. Součástí balení je také saténový pytlík a vzorek lubrikantu od značky LELO. Uvolněte se a zapomeňte na veškeré starosti všedního dne.

Barva: vínová, zlatá

Jednoduché ovládání vás bude bavit.

Po vyjmutí vibrátoru z krabičky bude automaticky v uzamčeném stavu. Bezpečnostní zámek odemknete a kdykoliv znovu zamknete přidržením tlačítek + a - po dobu 5 vteřin. Samotné tlačítko "+" slouží ke spuštění vibrátoru a zvýšení rychlosti. Naopak "-" sníží vibrační sílu a jeho přidržením se vibrátor vypne. Stisknutím tlačítka se symbolem "()" můžete procházet jednotlivé pulzační programy. Jeho přidržením funkce také vypnete. Každá změna v nastavení je oznámena blikajícím podsvícením ovládacího panelu.
V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a můžete také použít čistič erotických pomůcek.

  • elegantní stylový vibrátor luxusní značky
  • velmi tichý a výkonný motor
  • 8 různých vibračních a pulzačních režimů
  • patentovaná technologie WaveMotion připomínající pohyby prstů
  • kvalitní sametově jemný a hebký silikon
  • výrazné stimulační hrany a pohodlné držení
  • vodotěsný pro mokré hrátky
  • jednoduché ovládání
  • dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu
  • snadná údržba

Parametry:


Barva: černo zlatá
Materiál: silikon
Rozměry: celková délka 21,5 cm, použitelná délka 11,3 cm, průměr 3,3 cm; stimulátor klitorisu - délka 5,5 cm, průměr 2 cm
Vibrace: 8 vibračních a pulzačních režimů obohacených o patentovanou technologii WaveMotion™
Pohon: dobíjecí Li-on baterie
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi