LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LUBRIKANT GRAPEFRUIT / MANGO - 50ml

- 30%

Je vynikající a jedinečný gel na bázi vody s příchutí grapefruitu a manga, který poskytuje skvělé nelepivé dlouhotrvající lubrikace. Pocit je bohatý a hedvábný a po použití nezanechává na pokožce žádné zbytky. Receptura neobsahuje parabeny, glycerin a propylen

Výrobce: SWEDE - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 6202066158
Dostupnost: skladem
196.69 bez DPH
238 ks
Původní cena 340, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Swede pokračuje ve vytváření nových trendů v erotické kosmetice. Průkopnický a lehce erotický design nastavuje nový standard mezi zákazníky, kteří se věnují módě po celém světě.
 
Cílem bylo vyvinout zcela přirozenou a bezpečnou formuli, aniž by byla ohrožena jejich nejdůležitější kritéria: hladké a dlouhotrvající mazání, měkký a jemný pocit na pokožce, bezpečný kondom, nedráždivý, pH vyvážený, na vodní bázi a snadno použitelný opláchněte. Výsledkem je řada vkusných lubrikantů obsahujících pouze přísady, které také používá potravinářský průmysl. To znamená, že jsou zcela netoxické a při požití v malém množství zcela neškodné. Vzhledem k tomu, že recepty jsou také vyvážené podle pH, nenarušují citlivé vaginální prostředí. Složení neobsahují parabeny. 
 
SWEDE snížil hodnotu pH na 4,5, což je průměrná vaginální hodnota pH. Je bezpečný pro kondomy a lze jej použít se všemi sexuálními hračkami.
 
Dlouhotrvající a nelepivý
Bez glycerinu a bez parabenů
Bez propylenglykolů
Přírodní účinné látky
Nízké riziko podráždění
vyvážené pH
Snadné opláchnutí mýdlem a vodou
Nezanechává žádné zbytky
Bezpečné pro kondomy
50 ml