LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

SF BALLS SET - 22 - 74 g

- 30%

Sada obsahuje 3 Venušiny kuličky: mají průměr 2, 2,5 a 3 cm, ale liší se hmotností, 74g, 46 g, 22 g.  Pouze s několika minutami tréninku každý den můžete svůj erotický život vzít do svých rukou! Posilujte svaly a dopřejte si výbušné orgasmy. Material zdravotnický silikon, vodotěsný.   

Výrobce: SATISFYER
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 420200301
Dostupnost: skladem
514.88 bez DPH
623 ks
Původní cena 890, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Sada silikonových kuliček jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Ocelové kuličky instalované uvnitř poskytují velké potěšení chvění, ke kterému dochází během pohybu. Na cvičení kegelových svalů. Svaly pánevního dna odpovědné za udržování ženských reprodukčních orgánů na místě a také za močovou inkontinenci, která může způsobovat problémy, například po těhotenství.
Jaké jsou výhody systematického kegelového tréninku? Zaprvé se procvičují svaly. Zadruhé, silnější svaly budou při sexu s oběma mnohem příjemnější. Pouhé nošení kuliček, které se uvnitř třesou, je velká zábava. Kuličky zajišťují maximální bezpečnost použití. Pokryté lékařským silikonem nejvyšší kvality. Je bez zápachu, nelepivý a příjemný na dotek. Snadno se udržují.
 
Sada 3 kuliček různých hmotností a velikostí, vyrobených z bezešvého lékařského silikonu s nízkou hmotností uvnitř pro posílení účinku. Vyrobeno z měkkého, bezešvého lékařského silikonu - 1 kulička je široká 30 mm a váha 74 g - 1 kulička je široká 25 mm a váha 46 g - 1 kulička je široká 20 mm a váha 22 g
 
Sada se skládá ze tří kuliček různých velikostí a hmotnosti.
 
Barva: červená
 
Rozměry:
délka: 7 cm
průměr: 2-3 cm
hmotnost: 74 g
hmotnost: 46 g
hmotnost: 22 g