LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

SILICONE BLOCKER TOM

- 30% NOVINKA

Pás cudnosti pro muže Hardcore Silicone Cock Blocker bude vaše BDSM ještě více scintilační! Tato vysoce kvalitní silikonová klec pro cudnost je dokonalým způsobem, jak omezit penis vašeho partnera a ovládat jeho sexualitu. Je lehký, odolný a hypoalergenní, takže je ideální pro dlouhodobé nošení. Pro přizpůsobení různým velikostem. Průměr nastavitelný od 4 cm do 5,2 cm.

Výrobce: PIPEDREAM
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 720203555
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 1 093.39
1 323 ks
Původní cena 1 890, Sleva 30 %

Dopřejte svému milenci uzamčení pomocí Hardcore Silicone Cock Blocker! Zapněte zámek, skryjte klíč. Tato špičková klec pro cudnost je vyrobena z našeho ultrahygienického pouzdra Elite Silicone ™ a je navržena pro pohodlné dlouhodobé nošení. Zařízení pro cudnost je lehké, pružné a prodyšné, ale jakmile je zámek použit, váš předmět nemůže ztvrdnout bez ohledu na to, jak jsou vzrušené! Hardcore Silicone Cock Blocker je vybaven robustním nastavitelným kroužkem z nerezové oceli, který obepíná celé balení vašeho předmětu a ponechává jeho hřídel uzamčenou uvnitř prodyšného silikonového rukávu. S bezkonkurenčním komfortem je tato ventilovaná silikonová klec cudnosti dokonalým zařízením cudnosti pro nováčky i vážné nadšence fetišů. Užijte si vzrušení ze zamknutí milence nebo se vzdejte kontroly a předejte klíče!


Silikonová klec je snadno omyvatelná a superhygienická. Větrací otvory vám umožňují vyčistit balíček objektu, zatímco ještě nosí klec, a prsten je vyroben z prvotřídní nerezové oceli. Silikonové pouzdro má malou vycpávku, která napomáhá močení, a celé zařízení lze nosit pod oblečením pro úžasné jedinečné vzrušení! Chcete-li nainstalovat silikonové pouzdro na kovový kroužek, ujistěte se, že otvor kovového kroužku směřuje nahoru, a posuňte oba páry silikonových poutek na každou stranu kroužku. Jakmile navléknete silikonové pouzdro na ocelový kroužek, vyberte jeden ze 3 otvorů a nainstalujte jeden ze zámků.
Průměr erekčního kroužku nastavitelný od 4 cm do 5,2 cm.
Průměr rukávu: 4 cm

Specifikace produktu:
Délka: 10 cm
Průměr: 4 - 5,2 cm
Barva: černá
Materiál: odolný a hypoalergenní silikon