LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

SILICONE BLOCKER TOM

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Pás cudnosti pro muže Hardcore Silicone Cock Blocker bude vaše BDSM ještě více scintilační! Tato vysoce kvalitní silikonová klec pro cudnost je dokonalým způsobem, jak omezit penis vašeho partnera a ovládat jeho sexualitu. Je lehký, odolný a hypoalergenní, takže je ideální pro dlouhodobé nošení. Pro přizpůsobení různým velikostem. Průměr nastavitelný od 4 cm do 5,2 cm.

Výrobce: PIPEDREAM
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 720203555
Dostupnost: skladem
1 093.39 bez DPH
1 323 ks
Původní cena 1 890, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Dopřejte svému milenci uzamčení pomocí Hardcore Silicone Cock Blocker! Zapněte zámek, skryjte klíč. Tato špičková klec pro cudnost je vyrobena z našeho ultrahygienického pouzdra Elite Silicone ™ a je navržena pro pohodlné dlouhodobé nošení. Zařízení pro cudnost je lehké, pružné a prodyšné, ale jakmile je zámek použit, váš předmět nemůže ztvrdnout bez ohledu na to, jak jsou vzrušené! Hardcore Silicone Cock Blocker je vybaven robustním nastavitelným kroužkem z nerezové oceli, který obepíná celé balení vašeho předmětu a ponechává jeho hřídel uzamčenou uvnitř prodyšného silikonového rukávu. S bezkonkurenčním komfortem je tato ventilovaná silikonová klec cudnosti dokonalým zařízením cudnosti pro nováčky i vážné nadšence fetišů. Užijte si vzrušení ze zamknutí milence nebo se vzdejte kontroly a předejte klíče!


Silikonová klec je snadno omyvatelná a superhygienická. Větrací otvory vám umožňují vyčistit balíček objektu, zatímco ještě nosí klec, a prsten je vyroben z prvotřídní nerezové oceli. Silikonové pouzdro má malou vycpávku, která napomáhá močení, a celé zařízení lze nosit pod oblečením pro úžasné jedinečné vzrušení! Chcete-li nainstalovat silikonové pouzdro na kovový kroužek, ujistěte se, že otvor kovového kroužku směřuje nahoru, a posuňte oba páry silikonových poutek na každou stranu kroužku. Jakmile navléknete silikonové pouzdro na ocelový kroužek, vyberte jeden ze 3 otvorů a nainstalujte jeden ze zámků.
Průměr erekčního kroužku nastavitelný od 4 cm do 5,2 cm.
Průměr rukávu: 4 cm

Specifikace produktu:
Délka: 10 cm
Průměr: 4 - 5,2 cm
Barva: černá
Materiál: odolný a hypoalergenní silikon