LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ZALO CONFIDENCE™ Swarovski - Clit&Penis Massager USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Funkce předehřívání, tichý motor, detaily na úrovni šperků a hedvábně hladký povlak Softek ™ se spojují pro dokonalý smyslový zážitek. S osmi nabízenými vibračními režimy se zaručeně nikdy nebudete unavovat zkoumáním smyslné zábavy, kterou vám Confidence Wand nabízí.

Výrobce: ZALO - Made in USA
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 120201002032
Dostupnost: skladem
2 308.26 bez DPH
2 793 ks
Původní cena 3 990, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

ZALO CONFIDENCE™ - Swarovski

Inspirujte své sebevědomé a smyslné já pomocí předehřívací hlavice ZALO Confidence. Se super měkkou, 360stupňovou pružnou hlavou s volným ohybem, navrženou tak, aby se intimně vešla do a kolem vašich erogenních zón, hůlka vás spolehlivě přivede k vyvrcholení. Před každým použitím jej předehřejte na dokonalou tělesnou teplotu pouhým stisknutím tlačítka a poté kružte jeho hladkou špičkou nad klitorisem, nebo na úzdičce penisu abyste získali orgasmické pocity.
 
Funkce předehřívání, tichý motor, detaily na úrovni šperků a hedvábně hladký povlak Softek ™ se spojují pro dokonalý smyslový zážitek. S osmi nabízenými vibračními režimy se zaručeně nikdy nebudete unavovat zkoumáním smyslné zábavy, kterou vám Confidence Wand nabízí.
 

Novinka pro uspokojení ženy i muže.

Funkce
 
Prémiový silikon bezpečný pro tělo, potravinářský silikon Dow Corning splňující požadavky FDA. Exkluzivní povrchová úprava Softek ™.

Vynikající reliéfní detaily. Zdobeno krystaly SWAROVSKI.

Revoluční magické tlačítko ovládané způsobem push-pull, jednoduché, ale zábavné.

Flexibilní hlava, 360 stupňový volný ohyb, který jemně potěší vaše tělo.

Silné, šeptající tiché vibrace, silný motor přináší veškerou intenzitu tichými vibracemi.

USB dobíjecí, vestavěná lithium-iontová baterie s kapacitou 530 mAh, která se dá plně nabít za pouhou 1 hodinu a poskytne přibližně 2–4 hodiny nepřetržitého potěšení.

Vodotěsný stupeň IPX4. Výrobek je chráněn proti stříkající vodě bez ohledu na směr.

Funkce předehřívání je navržena tak, aby se před použitím bezpečně předehřála. Rychlé zahřátí na teplotu lidského těla za 2 minuty. V zimě pohodlnější, v létě vášnivější.Dow Corning potravinářský silikon splňující požadavky FDA. Exkluzivní povrchová úprava Softek ™.

Technologie PowerThrust s dosahem až 40násobné stimulace za sekundu, až 15 mm tlakové vzdálenosti. Nezávisle řízený tahový motor a vibrační motor.

Výkonný, tichý šepot, bezkonkurenční design, ultravysoký výkon, tichý tichý provoz překoná mnoho, takže získáte skutečně uspokojivý zážitek.

Povrchová úprava ve tvaru diamantu na hlavové části pro extra stimulaci.

Vynikající reliéfní detaily. Zdobené krystalem SWAROVSKI.

Barva: růžová

 

Technické specifikace

Materiál: potravinářský silikon Dow Corning, krystal SWAROVSKI

Maximální úroveň hluku: <45 dB

Režimy stimulace: 8 režimů vibrací a pulzací

Hmotnost: 133 gramů

Celková délka: 22,5 cm

Použitelná délka: 17 cm

Průměr: 4,5 cm