LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

SET 4 DÍLNÝ - 4 x 12 funkcí vibrací, USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA
Tato sada obsahuje klasický vlnový vibrátor, zajíčkový vibrátor, masér klitorisu a penisu, anální vibrátor a vibrátor tlakových vln s technologií Air Pulse má 12 různých intenzit. Všechny modely nabízejí 12 různých vibračních programů, od jemných po intenzivní. Jsou voděodolné, magnetické dobíjecí přes USB. Vyrobené z extrémně kluzkého, hedvábně měkkého lékařského silikonu.
Výrobce: SF
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 220203
Dostupnost: skladem
2 250.41 bez DPH
2 723 ks
Původní cena 3 890, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tato sada obsahuje klasický vlnový vibrátor, zajíčkový vibrátor, masér klitorisu a penisu, anální vibrátor a vibrátor tlakových vln s technologií Air Pulse má 12 různých intenzit.
Proč jen jednu hračku, když můžete mít 4? Objevte maximální všestrannost a objevte 4 bestsellery. Silikonové hračky jsou zaměnitelné a lze je snadno připevnit k základně otočným pohybem a zacvaknutím o 90°. Takže si můžete snadno vybrat hračku, kterou chcete. Všechny modely nabízejí 12 různých vibračních programů, od jemných po intenzivní, které vás donutí zatočit hlavou. Jsou voděodolné a magnetické, dobíjecí přes USB a vyrobené z extrémně kluzkého, hedvábně měkkého lékařského silikonu. Lze je snadno čistit trochou mýdla a teplé vody nebo dezinfekčním prostředkem na čištění hraček a dezinfekčním sprejem.
 
 
4 hlavy - 1 ovladač
4 x 12 vibračních funkcí
Magnetická USB dobíjecí baterie
Silikon měkký na dotek
Snadno se čistí

Balení:
4x vibrátor 
1x USB magnetický kabel
1x návod k použití