LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

ANAL BARACK - 30 funkcí vibrací USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Masér análu a prostaty. Vibrační stimulátor 30 funkcí vibrací vám pomůže dosáhnout sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor lze použít pro stimulaci análu, prostaty. Vhodné pro muže i ženy. Nabíjení USB, materiál zdarvotnický silikon, vodotěsný.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 5202015511
Dostupnost: skladem
919.83 bez DPH
1 113 ks
Původní cena 1 590, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Masér análu a prostaty. Vibrační stimulátor 30 fgunkcí vibrací vám pomůže dosáhnout sexuálního uspokojení s velkým nadšením. Stimulátor lze použít pro stimulaci análu, prostaty. Vhodné pro muže i ženy. Nabíjení USB, materiál zdarvotnický silikon, vodotěsný. Stimulátor má 30 jedinečných vibračních režimů, které se přenášejí na 2 výkonné motory. Dobíjecí USB, vodotěsný, s dokonale sladěnými rozměry. Poskytuje hluboce pociťovanou masáž prostaty a análu, zatímco jeho druhý motor stimuluje perineum, aby byly pocity ještě intenzivnější. Dva motory vydávají velmi silné vibrace, jeden je umístěn ve špičce a druhý v základně.
 
Masáž poskytuje nejen sexuální potěšení, ale také podporuje léčbu onemocnění prostaty. Jeho ergonomický tvar umožňuje simulovat perineum a prostatu současně bez použití rukou. Masážní zařízení je ovládáno pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Moderní řešení vám poskytnou zážitky, které jste nikdy předtím nepocítili. Materiál použitý ve formě lékařského silikonu pohladí svým sametovým nádechem.

Materiál: 100% silikon.

Barva: černá

Velikost: 14,2 cm

Průměr: 2,4 - 3,4 cm

Napájení: USB

Vlastnosti:

  • Výkonný
  • Vyrobeno z pevného pružného silikonu
  • Stimulátor lze použít pro stimulaci análu a prostaty
  • Stimulátor pro muže i ženy