LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO ENIGMA™ Dual Stimulation Sonic Massager USB

- 30% NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Novinka roku 2021 Lelo Enigma™. Svojí schopností stimulace potěší G-bod i klitoris.  Enigma je inspirována nejprodávanějšími Lelo produkty Sona a Soraya, kombinuje jejich funkce a přináší tak intenzivní potěšení sonických vln na klitorisu a jemných pulzů na G-bodu. 8 vibračních programů.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 120201008
Dostupnost: skladem
3 291.74 bez DPH
3 983 ks
Původní cena 5 690, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

LELO ENIGMA™ Dual Stimulation Sonic Massager

Enigma™ je inspirována nejprodávanějšími Lelo produkty Sona a Soraya, kombinuje jejich funkce a přináší tak intenzivní potěšení.  

Sonické vlny - technologie sonických vln, kterými Enigma stimuluje klitoris nemá obdoby! Nejedná se totiž o dráždění vnější části klitorisu, ale vlny proudí hluboko do těla a rezonují ve všech nervových zakončeních těchto citlivých partií. Vnitřní stimulace k rozvášněnému klitorisu přidejte vibrace ve vnitřní části vagíny a získáte naprosto vzrušující stimulaci. LELO Enigma přinese kompletní uspokojení, protože masíruje všechny erotogenní zóny současně.

Luxusní vibrátor LELO Enigma™ má 8 vibračních programů, které přepínáš tlačítkem (). Intenzitu zvoleného programu zvyšuješ tlačítkem + nebo snížit tlačítkem -.

SensonicTM Technologie – Vibrátor masíruje klitoris bez přímého kontaktu s pokožkou. Sonický stimulace je jemná, ale zároveň intenzivní. Vlnění proniká do hloubky klitorisu a masíruje i jeho vnitřní části.

Celotělový orgasmus – Záhada ženského orgasmu je vyřešena! LELO Enigma stimuluje zvenku i zevnitř. Stimuluje tak všechny erotogenní zóny současně, žádné citlivé místo nezůstane nepovšimnuto.

8 programů s nastavením intenzity – Najdi ten pravý pocit! Jemné pulsování? Vytrvalé vibrace nebo intenzivní zemětřesení? Programy přepínáš intuitivní i po tmě, tlačítka jsou podsvícená.

100% voděodolný vibrátor – Ponor se do nadpozemské rozkoše ve vaně plné bublinek nebo v horké sprše. S LELO Enigma neděláš žádné kompromisy!

Tichý – Unikni na chvíli hektickému světu tam venku. Dopřej si intimní uvolnění diskrétně.

Prémiový ultra jemný silikon – Jemný, hebký a jednolitý silikon medicínské kvality. Příjemný a hygienický silikonový vibrátor je nejlepší volba nejen pro citlivé ženy. USB nabíjecí vibrátor 

Luxusní vibrátor nabízí nejnovější technologie a je vyroben z prvotřídních materiálů s dlouhou životností. LELO hračky jsou dražší, ale kvalitou a funkcemi daleko předbíhají konkurenční značky.

Barva: černá, vesmírně růžovofialová

Materiál: lékařský silikon

Rozměry: celková délka 18,5 cm, průměr těla 5 cm, použitelná délka vibrátoru 9 cm, průměr vibrátoru 3,5 cm, průměr hubičky 2,3 cm, vnitřní průměr hubičky 1,2 cm

Vibrace: ano

Sonické vlny: ano

Pohon: dobíjecí Li-Ion 850 mA 3,7 V

Vodotěsnost: ano

Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

Nabíjení čas: 2 hod

Výdrž: do 2 hodin

Váha: 186g

Frekvence: 60 Hz / 100 Hz

Ovládání: 3 tlačítka