LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

REALCUP - MASTURBATOR

- 30%

Realistický masturbátor ve tvaru pochvy. Měkký a realistický materiál - kybernetická kůže, hladí svým dotykem. Texturovaný tunel má četné výčnělky, které během penetrace intenzivně masírují váš penis. Masturbátor vyrobený z ultra realistického materiálu (CyberSkin®). Těsné průduchy uvnitř mají četné pruhy, které přesně masírují penis a poskytnou vám pocit skutečných pocitů. Pro lepší výsledky použijte zvlhčovací gely na vodní bázi.

Výrobce: BOSS TOYS
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 320201033411
Dostupnost: skladem
329.75 bez DPH
399 ks
Původní cena 570, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

První třetina pouzdra má výrazné a měkké špičky ve tvaru smyslné spirály. Jemné výčnělky na konci tunelu vás navíc pohladí a bezpečně vyvrcholí. Pružné stěny přiléhají k penisu a dále zvyšují smyslný zážitek.
Realistický masturbátor ve tvaru pochvy. Měkký a realistický materiál - kybernetická kůže, hladí svým dotykem. Texturovaný tunel má četné výčnělky, které během penetrace intenzivně masírují váš penis. Masturbátor vyrobený z ultra realistického materiálu (CyberSkin®). Těsné průduchy uvnitř mají četné pruhy, které přesně masírují penis a poskytnou vám pocit skutečných pocitů. Pro intenzivní orgasmus se doporučuje použití lubrikantů na vodní bázi.

 

  • ergonomický pro pohodlné držení
  • kvalitní hebký materiál ULTRASKYN bezpečný pro lidskou pokožku
  • odolný proti vodě pro mokré hrátky
  • jednoduché ovládání
  • snadná údržba

Barva: tělová
Materiál: ULTRASKYN
Rozměry: celková délka 16 cm, použitelná délka 10 cm, vnější průměr 2-5 cm
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi