LUXUSNI-VIBRATOR.CZSLEVY, DÁRKY A DOPRAVA 0 Kč

LELO EARL™ - 24 Karat Gold

- 30% DOPRAVA ZDARMA

Luxusní vibrátor Earl gold je luxusní umělecké dílo, ručně vyrobené z kvalitního 24 karátového zlata . Spojení luxusu evokuje a nabízí vzrušující představy. Earl je elegantní erotická pomůcka vyvinutá na anální hrátky. Earl je promyšlen do nejjemnějšího detailu a je určen pro stimulaci a masáž “pánského bodu G” - prostaty nebo stimulaci dámského análu.

Výrobce: LELO - Made in Sweden
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 12020100232
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní.
31 818.18 bez DPH
38 500 ks
Původní cena 55 000, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

EARL™ - 24 Karat Gold

Earl je umělecké dílo, vyrobený z 24 karatového zlata. Spojení luxusu evokuje a nabízí vzrušující představy pro ty co dokáží využít smyslnosti žáru nebo mrazu ve svých představách. Earl je elegantní erotická pomůcka vyvinutá na anální hrátky. Earl je promyšlen do nejjemnějšího detailu a je určen pro stimulaci a masáž “pánského bodu G” - prostaty nebo stimulaci dámského análu. Svým uživatelům pootevře víko pandořiny skříňky. Ať už si Vaše análního dobrodružství budete užívat sami, nebo společně se svou partnerkou či partnerem, tato elegantní erotická pomůcka Vám bude tím nejlepším průvodcem a učitelem současně. Earl má lehce omyvatelný povrch a kroužek pro uchopení, který Vám umožní plnou kontrolu při Vašem bádání. Eerl je dodáván v elegantní dřevěné krabičce se saténovým pouzdrem pro stylové uschování a manžetovými knoflíčky.

 

Použitý materiál 24K zlato Vám garantuje 100% hypoalergenní vlastnosti a prožitek především díky hladkému povrchu. Při použití se anální kolík, zvláště s kombinací lubrikačního gelu, velmi rychle zahřeje na lidskou teplotu a tím bude poskytovat maximální vzrušení.

Navíc k této unikátní pomůcce dostanete 24 karát zlaté manžetové knoflíčky v designu, který žádný jiný muž nemá.

 

Příslušenství obsahuje:

Luxusní dřevěnou dárkovou krabičku se sametovým polstrováním.

Saténový sáček pro uchovávání.

Barva: 24k Gold

Velikost: délka 9,6 cm, průměr 1,6 – 3,2 cm, hmotnost 240 gramů.

 

LELO je švédská společnost založená v roce 2003, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzali si bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými erotickými pomůckami. Chtějí probudit vášeň a vzrušení u obou partnerů. LELO se snaží nabídnout dostupné výrobky v nejvyšší kvalitě a s nejvyšší možnou funkčností.